...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Brezilya Popo Estetiği

27 Mayıs 2019 Tarihinde Yayınlandı 85 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Brezilya Popo Estetiği

Ünlü Brezilyalı kadınların ortak bir özelliği, kalçalarının düz, dolgun ve estetik görünmesidir. Jennifer Lopez bunun en iyi örneği diyebiliriz. Güzel bir popo, dik bir görüntü ve dolu dolu bir kalça her kadının en büyük hayali olabilir ama genellikle bu görüntünün genetik bir miras olduğunu da bilmek gerekir. Bu harika miras, spor ve doğru beslenme sayesinde uzun süre korunabilir. Bununla birlikte, bazıları böyle iyi bir popo ile doğmayabilir. Bu gibi durumlarda cerrahi müdahale ile estetik işlemler uygulanabilir. Bu işleme yağ dolgulu popo estetiği ya da Brezilya popo estetiği denir.

Yağ Enjeksiyonu ile Popo Estetiği

 

Yağ hücrelerinde rejenerasyon kabiliyetini kullanarak, yaş veya diğer nedenlerden dolayı kaybedilen popo dolgunluğu miktarını geri yükleme işlemine yağ enjeksiyonu ile popo estetiği adı verilir.  Tüm cerrahi işlemlerde olduğu gibi, bazı insanlar estetik bir popo için yağ enjeksiyonlu ameliyata uygun olmayabilir. Bu işlemi uygulamak için, bir kişinin kalçalarının hacmi tamamen yok olmamalıdır. Örneğin, yağ kaybı sonucu hacmini kaybetmiş çok zayıf bir kalça için bu ameliyat yeterli olmayabilir. Elbette, tüm bu sonuçları elde etmek için, cerrahın ön muayenesinden geçilmesi gerekir.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

 

Son yıllarda, yağ enjeksiyonu popo estetiği çok popüler ve çok pratik bir çözümdür. İlk kez estetik cerrahi uygulaması yaptıracak olan kişiler için önce vücut çizgileri net şekilde belirlenmelidir. Bu prosedür için geliştirilen özel bir kanül kullanılmaktadır, yağ hücreleri hastanın yağ istenmeyen bölgelerinden seçilir. Yağ hücrelerini içeren bu kanül, çok tabakalı bir biçimde popo bölgesine transfer edilir. Burada doktor çok katmanlı transferlere özel dikkat gösterir. Bu teknik sayesinde, yağ dokusu popo üzerinde daha uzun süre kalır ve erimez.

Ameliyat Sonrası Bakım

Herhangi bir ameliyatta olduğu gibi popo estetiği ameliyatı sonrası bakım, komplikasyonların önlenmesinde ve cerrahi alanın iyileşmesinde son derece önemlidir. Tam iyileşme süresi, popo veya implant üzerine yağ enjekte edilmesine bağlı olarak değişir. Cerrahınız tarafından kullanılan ameliyat tekniği liposuction ve yağ transferi olarak ikiye ayrılır. Her iki işlem sonucunda da en az 1 hafta kadar istirahat önemli ve gereklidir. Bunun haricinde dikişleri zorlamamak için ağır işlerden uzak kalmak önerilir.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika