...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BTO 30.000 TL Hibe Kredi için Girişimcilik Kursu Başlatıyor

21 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 636 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»BTO 30.000 TL Hibe Kredi için Girişimcilik Kursu Başlatıyor

H.Necdet Çalışkan Beypazarı Ticaret Odası, KOSGEB işbirliği ile Beypazarı’lı yeni girişimci adaylarına Hibe Destek Paketi Girişimcilik Kursu başlatıyor.

 Beypazarı Ticaret Odası Başkanlığı  ve KOSGEB  iş birliği ile düzenlenecek olan, Hibe Destek Paketi  Girişimcilik kursuna katılmak isteyen kursiyerlerin en geç  05.04.2013 Cuma günü saat 17:00 a kadar 7628989 nolu telefondan ön kayıt yaptırması  gerekmektedir.

Yeterli kursiyer sayısına ulaşıldığı takdirde kursun odamızda verilmesi talebi için, KOSGEB Başkanlığı’na başvuruda bulunulacaktır. Kursiyerler 65 saatlik kurs bitiminde KOSGEB Girişimcilik Sertifikası alacaklardır. Bu sertifikayı alan kursiyerler  KOSGEB Başkanlığı’nın 30.000,00 TL lik hibe desteğini almaya hak kazanacaklardır. Kursiyerlerden bayan girişimciler %70, erkek girişimciler %60 oranında hibe desteğinden faydalanacaktır.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN  Bu hibeden yararlanmak için Girişimcilik sertifikası eğitiminin şart olduğunu belirtirken, bütün girişimci adaylarını bu hizmetten yararlanmaya davet etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika