...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BTO İstanbul UNICERA Fuarında

04 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 499 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»BTO İstanbul UNICERA Fuarında

bto unicera fuarı (Small)Avrupa’nın en önemli iki sektör fuarından biri olan UNICERA, 25. yılı dolayısıyla bu yıl farklı bir heyecanla hazırlandı. Açılışını Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği Başkanı Ali Yalçın Tung’un yaptığı fuar son yıllarda sergilediği çarpıcı büyüme rakamları ile dikkat çekiyor.

18 kişilik bir grupla fuara katılım gerçekleştiren heyete ev sahipliği yapan, Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN ”Beypazarı Ticaret Odası’nın değişik sektörlere yönelik fuar ve tanıtımlarda da geçmiş yıllarda olduğu gibi, yeterli talep olduğu takdirde her zaman destek olarak yer alacağını, bu organizasyonların Beypazarı ekonomisinin ve ticaret ufkunun genişlemesinde faydalı olacağını belirtti.”

25. İstanbul Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, bu yılda 27 Şubat-3 Mart 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi.

Ulusal ve uluslararası sermaye piyasalarındaki çeşitli deneyim, birikim ve çözümlerin sektör temsilcileriyle paylaşıldığı fuara, Beypazarı Ticaret Odası’nın organizasyonuyla, Beypazarın da hizmet vermekte olan , Ticaret Odası İnşaat Komitesi Üyeleri katıldı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika