...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BTO İstanbul UNICERA Fuarında

04 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 317 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»BTO İstanbul UNICERA Fuarında

bto unicera fuarı (Small)Avrupa’nın en önemli iki sektör fuarından biri olan UNICERA, 25. yılı dolayısıyla bu yıl farklı bir heyecanla hazırlandı. Açılışını Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği Başkanı Ali Yalçın Tung’un yaptığı fuar son yıllarda sergilediği çarpıcı büyüme rakamları ile dikkat çekiyor.

18 kişilik bir grupla fuara katılım gerçekleştiren heyete ev sahipliği yapan, Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN ”Beypazarı Ticaret Odası’nın değişik sektörlere yönelik fuar ve tanıtımlarda da geçmiş yıllarda olduğu gibi, yeterli talep olduğu takdirde her zaman destek olarak yer alacağını, bu organizasyonların Beypazarı ekonomisinin ve ticaret ufkunun genişlemesinde faydalı olacağını belirtti.”

25. İstanbul Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, bu yılda 27 Şubat-3 Mart 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi.

Ulusal ve uluslararası sermaye piyasalarındaki çeşitli deneyim, birikim ve çözümlerin sektör temsilcileriyle paylaşıldığı fuara, Beypazarı Ticaret Odası’nın organizasyonuyla, Beypazarın da hizmet vermekte olan , Ticaret Odası İnşaat Komitesi Üyeleri katıldı.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika