...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BU GECE OTOGAZA İNDİRİM GELİYOR

02 Mart 2017 Tarihinde Yayınlandı 869 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»BU GECE OTOGAZA İNDİRİM GELİYOR

Milyonlarca sürücüyü yakından ilgilendiren müjdeli haber geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın yaptığı açıklamaya göre otogaz fiyatlarında indirime gidilecek.

Petrol Ürünler İşverenler Sendikası’nın sosyal medya hesabından yayımladığı duyuru milyonlarca araç sahibini çok sevindirdi. PÜİS’in yayımladığı duyuruya göre rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için, otogaz fiyatlarında 7 kuruş indirim bekleniyor. Otogaz fiyatlarında yapılacak indirim bu geceden itibaren geçerli olacak.

Son aylarda dolar kurundaki sert yükselişlerle birlikte otogaz fiyatları Ankara’da ortalama 3,24 TL’ye, İstanbul’da ise 3,19 TL’ye kadar yükselmişti. Otogazın bu fiyatlara yükseldiği günlerde dolar kuru 3,90 seviyelerine kadar çıkmıştı. Dolar kurunun 3,60 seviyelerine kadar gerilemesiyle şimdiye kadar yapılan zamlardan sonra indirimlerin gelmesi bekleniyordu.13 Şubat 2017 tarihinde yapılan 4 kuruşluk indirimden sonra bu geceden itibaren yapılacak 7 kuruş indirimle beraber otogaz fiyatları Ankara’da yaklaşık 3,12 TL’ye, İstanbul’da ise yaklaşık olarak 3,08 TL’ye düşmesi bekleniyor.

 

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika