...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bulgar Öğretmenler Başkan Özalp’i Ziyaret Etti

22 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 250 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»Bulgar Öğretmenler Başkan Özalp’i Ziyaret Etti

comenius4 (Small)Comenius Projesi Kapsamında Çayırlıoğlu İlköğretim Okulu’nun misafiri olarak ilçemize gelen Bulgaristanlı Öğretmenler Başkan Özalp’i makamında ziyaret ettiler.

Bir süre önce Hayat Boyu Öğrenme Comenius Programı çerçevesinde Bulgaristan’a giden Çayırlıoğlu İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerine aidei ziyarette bulunmak, Türk Kültür ve Eğitim sistemini incelemek amacıyla Beypazarı’na gelen Bulgaristan’lı öğretmen ve öğrenciler, Çayırlıoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Uluışık ve Müdür Yardımcısı Levent Yüksel ile birlikte Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’i makamında ziyaret ettiler.

Bulgaristan’ın Hristo Botev ilkokulu öğretmenleri Beypazarı’na hayran kaldıklarını ve özellikle her gittikleri yerde geçtikleri sokaklarda kendilerine çeşitli ikramların yapılmasından çok memnun olduklarını ifade ettiler. Proje kapsamında ilçeye gelen öğrencilerin Çayırlıoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin evlerinde misafir olduğu ve öğrencilerin Türk Kültürünü yaşayarak öğrenme fırsatı buldukları ifade edildi.

Çayırlıoğlu İlköğretim Okulu idarecileri 25 Nisan Perşembe Günü Saat 13:30 da Öğrencilerin Halk Oyunları, müzik ve dans gösterileri ile ülkelerin kültürlerinin yansıtılacağı bir final programı düzenlendiğini belirterek Başkan Özalp’i programa davet ettiler.

comenius bulgar ogretmenler (1)

comenius bulgar ogretmenler

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika