...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Burun Estetiğinde 1 numara; Estenik

05 Eylül 2017 Tarihinde Yayınlandı 19 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Burun Estetiğinde 1 numara; Estenik

Estetik cerrahinin gelişmesi ile birlikte, insanların estetik operasyonlara olan ilgisi de yoğun bir şekilde arttı. Özellikle kadınların ilgi duyduğu bir alan olan estetik, güzelliklerini tamamlamak için her türlü olanağı sunuyor. Zamanın yıpratıcı etkisi, insan bedeni üzerinde gözle görülür değişiklikler yaşanmasına sebep oluyor. Estetik cerrahi operasyonlar yardımıyla, bu bozulmaları düzeltebilir ve her türlü belirtinin çaresine bakabilirsiniz.

Ankara’da faaliyet gösteren Estenik merkezimiz; göğüs estetiğinden yüz gerdirmeye, dövme sildirmeden cilt bakımına, rinoplastiden saç ekimine kadar birçok estetik problemi gidermek için müşterilerine hizmet vermektedir. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir, tüm estetik operasyonlarda hastanın vücut yapısına uygun değerlendirmeleri yaparak, hastaların estetik sorunlarını gideriyor, daha özgüvenli ve estetik olarak daha güzel bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor.

Burun Estetiğinde 1 numara; Estenik

Burun yapısından memnun olmayan ve burnunu düzeltmek isteyen hastalarımıza uygulanan rinoplasti (burun estetiği) ile hastalarımız, yüz yapılarına ve yüz hatlarına uygun bir burna sahip olabiliyor. Yaptığımız açık ya da kapalı yöntemler sayesinde oluşabilecek izleri minimuma indiriyoruz. Kapalı tekniklerimizde tüm kesileri burun içerisinde yaptığımız için bu yöntemde iz oluşması mümkün değildir. Açık yöntemlerde ise burun ucunun ortasına uyguladığımız minik bir kesi ile oluşan iz, çok kısa bir süre içinde kaybolmaktadır. Hangi tekniğin uygulanacağına uzman doktorlarımız karar vermektedir.

Estenik’te burun operasyonları artık çok kolay

Burun ameliyatlarında en çok korkulan durum ameliyat sonrasıdır. Göz kapaklarında şişlik olup olmayacağı, morluklar ve ağrılar hastalarımızı en çok endişelendiren durumlardır. Yüksek teknolojiler ve uzman doktorumuz Doç. Dr. Zühtü Demir’in yaptığı Rinoplasti operasyonlarında şişlik ve morarma en az düzeyde olup, hafif ağrı kesicilerle giderilebilecek kadar ağrı hissedilmektedir. Hastalarımızı aynı gün taburcu ediyor ve düzenli kontrollerle burunlarının gelişimini takip ediyoruz.

Hastalarımızın estetik görünümlerini, istediği biçimlere sokarak onları daha güzel bir görünüme kavuşturuyor ve hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha rahat hissetmelerini sağlıyoruz.

Estenik ile merak ettiğiniz her şeyi sitemizi inceleyerek öğrenebilir, telefonlarımızdan bize ulaşabilir ya da Ankara’daki merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. İşinde uzman personelimiz sizlere tüm sorunlarınız hakkında bilgi verecek ve sizi en iyi şekilde yönlendirmeye çalışacaktır.

www.estenik.com.tr

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika