...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Car-Mos Kalitesi İle Mini Onarım

03 Şubat 2019 Tarihinde Yayınlandı 222 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Car-Mos Kalitesi İle Mini Onarım

Car-Mos Kalitesi ile Mini Onarım

Car-Mos motorlu taşıt araçlarınızın iç ve dış kısmındaki, darbeler ya da trafik kazaları gibi durumlarda oluşan küçük ölçekli hasarların giderilmesini amaçlayan bir firmadır. CAR-MOS Servis Merkezimiz, kaliteli ve hızlı onarım teknikleri, son teknoloji malzeme ve ekipmanları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Kasko sigortası ile yararlanabileceğiniz, ufak ve orta hasarlarda işinizi kolaylaştıran hizmetler arasında mini onarım hizmeti de bulunmaktadır. Ayrıca kasko poliçesi geçerliliği dahilinde ekstra bir bedel ödemeden aracınızdaki ufak ölçekli hasarları tamir ettirebilirsiniz.

Car-Mos Mini Onarım Hizmetleri

Car-Mos firması olarak mini onarım adı altında verdiğimiz hizmetler ise boyasız göçük düzeltme, göçükleri vakum yardımı ile düzeltme, boya koruma, lokal boya onarımı, detaylı iç temizlik ve plastik aksam tamiri olarak sıralayabiliriz. Bunların yanı sıra dolu yağışları gibi durumlarda araçların kaportasında ciddi hasarlar ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca araç boya tamiri, tampon sıyrıkları, kapı vurukları, anahtar çizikleri, ön cam tamiratı, araç döşemesi tamirleri, deri, kumaş, halı, plastik yanıkları, döşeme üzerindeki yırtıklar ve çizikleri ve benzeri problemleri de mini onarım hizmeti ile ortadan kaldırabiliyoruz.

Alanında eğitim ve tecrübe sahibi kadromuz ile hasar ne ölçüde olursa olsun titiz ve dikkatli bir çalışma sonucunda yapılabilecek en iyi sonuç ortaya çıkacaktır. Firmamız mini onarım hizmetleri arasına araç içi bakım ve temizlik hizmetleri de girmektedir. Özellikle döşeme kısmında zamanla oluşan ve yerleşen lekelerin temizlenmesi konusunda hizmet vermekteyiz. İç bakım temizliği yapılırken; torpido, döşemeler, tavan ve taban temizliği, bagaj ve stepne haznesi gibi bölmeler büyük bir titizlikle dezenfekte edilmektedir. Gönül rahatlığı ile çocuklarınızı ve tüm sevdiklerinizle seyahat edebilirsiniz.

Mini Onarım Avantajları

Kasko teminatlarına mini onarımı da dahil ettirmeniz durumunda aracınızda ki ufak ve orta ölçüdeki problemleri en az maliyetle, bütçenizi sarsmadan telafi edebilirsiniz. Özellikle trafik kazalarının fazla olduğu yerlerde ve trafiğin yoğun olduğu semtlerde sürücülere avantaj sağlayacak önemli bir hizmettir. Ayrıca yapılan mini onarım, limitini geçmemesi halinde, aracınızın hasarsızlık indirimi de bozulmaz. Ancak mutlaka Car-Mos servisimizden hasarın mini onarım limitini geçip geçmediğini sorarak teyit ediniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika