...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Beypazarı Gençlik Kolları da Ankara’da Kurultay İstiyor!

18 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 533 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»CHP Beypazarı Gençlik Kolları da Ankara’da Kurultay İstiyor!

CHP Ankara Gençlik Kolları’na bağlı 11 ilçenin sekizi kurultaydan yana tavır aldı.

metin celik chp beypazari genclik kollari bsk

Chp Beypazarı Gençlik Kolları Başkanı Metin Çelik

CHP Gençlik Kolları MYK’sında bulunan 14 üyenin çağrısı üzerine başlayan kurultay sürecine Ankara’dan da destek geldi. Ankara’nın 25 ilçesinin 11’inde örgütü bulunan Gençlik Kolları’nın tavrı kurultayı etkileyecek pozisyona geldi. 11 ilçenin sekizi kurultay istediğini deklare etti.

Nisan ayı içinde toplanması beklenen CHP Gençlik Kolları Olağanüstü Kurultayı’na Ankara’dan da destek geldi. 11 ilçede örgütlü bulunan CHP Gençlik Kolları’nın sekiz başkanı kurultaydan yana tavır aldı. Sekiz başkan, kurultay istediklerine ilişkin dilekçelerini ‘el yazısı’ ile genel merkeze yolladı.

Ankara’da örgütlü bulunan 11 ilçenin sekizinin kurultay istediğine ilişkin dilekçelerin genel merkeze gelmesiyle birlikte süreç de hızlandı. Bazı genel başkan yardımcılarının genel merkeze gelen kurultay istemli dilekçeleri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sakladıkları ve yanlış bilgi verdikleri de öğrenildi.

Bu bilginin ortaya çıkması üzerine, kurultay isteyen 65 il başkanının Kılıçdaroğlu’nun çok az kişide bulunan e-posta adresine durumu anlatan bir mektup yazacakları kaydedildi. Gençlerin, kurultay isteyen delegelerin dilekçelerini Kılıçdaroğlu’na salı günü ulaştıracakları öğrenildi.

İŞTE ANKARA’DAN GÖREV YAPAN VE KURULTAY İSTEYEN GENÇLİK KOLU BAŞKANLARI’NIN DİLEKÇELERİ:

Dilekçelerde, Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Etimesgut, Polatlı, Elmadağ, Altındağ ve Beypazarı Gençlik Kolları başkanlarının imzaları bulunuyor.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika