...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Beypazarı İnci Naz’a Sahip Çıktı

02 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 394 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»CHP Beypazarı İnci Naz’a Sahip Çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi Beypazarı İlçe Teşkilatı Hidrosefali Hastası İnci Naz’ı tekerlekli sandalyeye kavuşturdu.

CHP Beypazarı İlçe Yönetimi, CHP Ankara İl Yöneticisi Tane Özek ve yhidrosefali hastasi incinaz (2)ardımsever Leyla Yıldırım yapılan bağışlarla hidrosefali hastaları için özel üretilen tekerlekli sandalyeyi satın alarak,  Hidrosefali hastası İnci Naz Arpacıoğlu’nun ailesine teslim etti.

Doktorların tıbben yapılacak birşey olmadığını söyledikleri kızlarının ilk çocukları olduğunu ve kendi çabalarıyla 3 yaşına getirdiklerini belirten anne İmran Arpacıoğlu, hidrosefali hastalarına özel tekerlekli sandalye alamadıklarını belirterek, yardım istemişti. 

Arpacıoğlu Ailesi’nin bu dileği gerçekleşti ve İci Naz’a sahip çıkan CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal İnci Naz’a ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi CHP Ankara İl Yöneticileri ve yardımsever Leyla Yıldırım’ın kanalıyla aldıklarını belirterek, bundan sonrada İnci Naz’ın ve Arpacıoğlu Ailesinin yanında olacaklarını söyledi.

CHP İlçe Örgütüne teşekkür eden İnci Naz’ın annesi İmran Arpacıoğlu, sandalyeyi tesim alarak çok mutlu olduklarını söyledi.

hidrosefali hastasi incinaz (1)

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika