...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP BEYPAZARI KADIN KOLLARI ANNELERİ UNUTMADI

13 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 357 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»CHP BEYPAZARI KADIN KOLLARI ANNELERİ UNUTMADI

     chp beypazari kadın kolları (5)CHP Beypazarı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nazire Kılıçay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aylin Öken ve İlçe Kadın Kolları üyeleri, Anneler Günü nedeniyle Beypazarı Devlet Hastanesi Servislerinde yatan kadın hastaları, ebe ve hemşireleri ziyaret ederek Anneler Gününü kutladılar.

Devlet Hastanesi servislerinde yatan kadın hastalarla ilgilenen, durumlarını soran ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan CHP’li Kadınlar Anneler Gününü kutlayarak karanfil dağıttılar.
CHP Beypazarı Kadın Kolları Anneler Gününde unutulmayan hasta ve hasta yakını kadınlar ile ebe ve hemşirelerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Böyle önemli bir günde hatırlanmaktan memnun olan anneler kendilerini ziyaret eden ve karanfil hediye eden Cumhuriyet Halk Partili Kadınlara teşekkür ettiler.Konu ile ilgili CHP Beypazarı Kadın Kolları Başkanı Aylin Öken: “Tüm kadınlar olarak aslında güç bizde, yöneticilerimizi seçerkende biz kadınlar için neler yaptıklarına bakarak hareket etmeliyiz” diyerek “Tüm olumsuz şartlara rağmen anne ve anne adaylarının Anneler Gününü kutladığını” belirtti.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika