...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Beypazarı Parti Okulu Projesini Hayata Geçirdi

09 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 281 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»CHP Beypazarı Parti Okulu Projesini Hayata Geçirdi

CHP Beypazarı İlçe Teşkilatı Parti Okulunun 25-26 Ocak Tarihlerindeki Eğitim Çalışmasına katılan grupların sosyal projeleri uygulanmaya başladı.

İlk proje Eğitimciler Proje Grubu tarafından Uruş Beldesinde gerçekleşti. Danışmanlığını Nurşen Çalışır’ın yaptığı Hasan Kostak, Özgür Duran, Dilek Özmen, Durmuş Ali Gülen ve Tunay Kahya isimli partililerin oluşturduğu Grup Uruş Beldesindeki 5. ile 8. sınıf arasındaki 15 öğrenciye  sınıflarına göre deneme sınavı yaptı. Deneme sınavı sonrası öğrencilere test ve yardımcı kitaplar hediye edildi.

Öğrenci ve Veliler CHP tarafından hayata geçirilen projeden memnun kaldıklarını belirterek Beldelerinde okul  olmadığı için öğrencilerin bu tür sınavlar için Beypazarı’na gitmek zorunda kaldıklarını belirtti.Grup üyeleri sınav sonrası öğrencilere ikramlarda bulunarak onlarla sohbet etme imkanı buldu.Eğitimciler Proje Grubu üyeleri Sınav sonuçlarının değerlendirilerek öğrenci ve velilere karne olarak verileceğini de söyleyerek, projenin farklı mahalle, köy ve beldelerde farklı zamanlarda uygulanmaya devam edeceğini belirtti.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika