...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1972 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

CHP BEYPAZARI’NDA ADAY ÇIKARMAYACAK !

15 Aralık 2018 Tarihinde Yayınlandı 2.545 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»CHP BEYPAZARI’NDA ADAY ÇIKARMAYACAK !

CHP ile İYİ Parti arasında 21 büyükşehirde “seçim iş birliği” yapılmasında uzlaşma sağlanmasının ardından, şimdi de söz konusu kentlerde iki partinin de aday açıklamadığı 294 ilçe için ittifak zemini aranıyor.CHP Beypazarı’nda aday çıkarmayacak!

İş birliği çalışmalarının uzlaşıyla sonuçlanmasıyla “rahatlayan” CHP, 18 Aralık’ta düzenleyeceği PM toplantısında, “dördüncü grup” adaylarını açıklayacak.

NALLIHAN VE BEYPAZARI İYİ PARTİ’YE BIRAKILIYOR

Ankara’da Haymana, Şereflikoçhisar, Evren, Akyurt, Çamlıdere, Çubuk, Kahramankazan, Pursaklar, Beypazarı ve Nallıhan’ın İYİ Parti’ye bırakılması konusunda görüşmeler yapılabileceği öğrenildi. Bu ilçeler arasında CHP’nin Beypazarı’nda aday çıkarmamasının kesinleştiği belirtilirken, Sincan’da ise İYİ Parti’nin önereceği bir adayın CHP listesinden seçime girebileceği kaydedildi. Geriye kalan 14 ilçede ise İYİ Parti’nin CHP adaylarını desteklemesinin talep edileceği öğrenildi.

İYİ PARTİ’NİN BEYPAZARI ADAYI KİM?

Beypazarı’nda AKP ve MHP’nin aday adayları belli. Aday olmasına kesin gözüyle bakılan isimler de mevcut. Ancak İYİ Parti’de sessizlik sürüyor. Sessizliğin sebebi ise ittifak görüşmelerinin sürmesi ve Mansur Yavaş’ın da durumunun netlik kazanmamış olmasıydı. Günler öncesinden yazdık, Mansur Yavaş CHP’nin adayı dedik. Başkaları aksini yazdı, farklı isimlerle anlaşıldı dendi. Mansur Yavaş Beypazarı’nda ittifakın adayını belirleyecek. Bu sebeple gözler bu kez Ankara’yı almasına kesin gözle bakılan Mansur Yavaş’ta.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika