...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP’ye Eşekle Geldiler

13 Şubat 2014 Tarihinde Yayınlandı 48 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»CHP’ye Eşekle Geldiler

chpye eşekle geldilerCHP Genel Merkezi önüne gelen bir grup partili, Çankaya adayına tepki gösterdi.

CHP’nin Çankaya adayına tepki gösteren bir grup partili, parti önüne getirdikleri “eşekle” protesto yaptı. CHP’de hafta sonu gerçekleştirilen Parti Meclisi’nde (PM) yaklaşık 300 seçim bölgesine yönelik aday belirlenirken, bazı partililerin aday tepkisi ise sürüyor. Bugün sabah saatlerinden itibaren Söğütözü’ndeki parti genel merkezi önüne gelen Silivri, Maltepe ve Avcılar örgütü üyesi bir grup partili, çeşitli sloganlar atarak ilçelerde gösterilen adayları protesto etti.

YÖNTEMİ PROTESTO EDİYORUZ

Çankaya ilçe örgütü üyesi olduklarını belirten bir grup partili ise genel merkez önüne getirdikleri “eşekle” eylem yaptı. Grup adına yapılan açıklamada, genel merkezin Türkiye genelinde uyguladığı aday belirleme yöntemini protesto ettiklerini söyledi. Grup sözcüsü, “Eşek olana semer vuran çok olur. Malesef bizler üyeler olarak eşeklik ettik. Parti tabanı bölünmüştür, kırgındır. Bunun birçok haklı nedeni var. Hiçbir aday adayını desteklemiyoruz. Ben Genel Başkan’ın ilk günden bu yana destekçisiyim. Kemal Bey kurultayda, ‘Ben işçi, memur, köylü Kemalim’ demişti. Ama bugün gelinen noktada PM’de, aday listelerinden bir tane bile memur, işçi, köylü çocuğu yok. Biz buna karşıyız. Bugün Gezi ruhu CHP genel merkezi önünde hortlamıştır. Tek isteğimiz başımız dik bir şekilde Çankaya sokaklarında dolaşmak.”

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika