...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇILGIN PROJE’DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

30 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlandı 687 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»ÇILGIN PROJE’DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Beypazarı Karcıkaya Mahallesi Çevre Yolu yapım çalışmaları devam ediyor

BBB_7913 (Small)Bugüne kadar bir türlü çözüm üretilemeyen ve ulaşımın güçlükle sağlandığı Beypazarı Karcıkaya Mahallesi çevre yolu yapım çalışmaları devam ediyor.Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan yol açma çalışmasında sona gelinen bölgede incelemelerde bulundu.

Akşam saatlerinde tarlada çalışan işçilerin dönüşü ile özellikle Alaaddin Sokak ve Taş Mektep önünde sık sık trafiğin kitlendiği, tarlada çalışan işçilerin hafta sonları Alaaddin Sokağın trafiğe kapalı olmasından dolayı, yorgun argın gelerek birde Karcıkaya yokuşunu yaya olarak çıktıklarını Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’a iletmeleri sonrası hem vatandaşların evlerine ulaşımını rahatlatmak, hem de akşam saatlerinde yaşanan trafik karmaşasının son bulması için başlayan yol açım çalışmaları sürüyor.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan “Vatandaşlara bu sorunun çözümü için verilmiş sözüm vardı. Herkes için imkansız gibi gözükse de biz gözümüzü karartıp, Başçeşme mevkiinden başlayarak Karcıkaya Mahallesi’ne kadar yol açımına başladık. Yolumuz şu an Karcıkaya Mahallesi’ne ulaşmış durumda. Tamamlandığında bazı alanlarda peyzaj düzenlemeleri de yaparak bir projemizi daha hayata geçireceğiz.İlçemizde yol ağı olmayan hiçbir yer kalmayacak” dedi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika