...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1579 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Doç.Dr.Nesrin Şenbil Halkevi’nde Seminer Verdi

07 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 425 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Sağlık»Doç.Dr.Nesrin Şenbil Halkevi’nde Seminer Verdi

BBBB_9423 (Small)eypazarı Belediyesi’nin her ay düzenlediği sağlık seminerlerinde uzman doktorlar halkla buluşuyor

Lokman Hekim Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç.Dr.Nesrin Şenbil, Çocuklarda Zeka Geriliği, Serebral Palsi ve Epilepsi konusunda halkımızı bilgilendirdi.

Beypazarı Halkevi’nde saat 13:30 da gerçekleştirilen seminere Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, Beypazarı Belediye Meclis Üyesi Vildan Çalışkan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Ayla Yurdakul ve vatandaşlar katıldılar.

Zeka Geriliği, Serebral Palsi ve Epilepsi hakkında detaylı bilgiler veren Doç.Dr.Nesrin Şenbil, katılımcıların sorularını da yanıtladı.Program sonrası Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, Doç. Dr. Nesrin Şenbil’e teşekkür ederek çiçek takdim etti. Hamide Özalp, her ay alanında uzman bir doktorun verdiği sağlık seminerlerinden halkımızın faydalanmasını istediklerini ve seminerlerin devam edeceğini belirtti.

BBB_9453 (Small)

BBB_9412 (Small)

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika