...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1841 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

DOĞALGAZ BEYPAZARI YOLUNDA !

01 Haziran 2016 Tarihinde Yayınlandı 3.532 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Son Dakika»DOĞALGAZ BEYPAZARI YOLUNDA !

Beypazarı’nın yıllardır hayali olan doğalgaz için, Polatlı – Sarıoba – Beypazarı güzergahına döşenmeye başlayan borular 6 kilometreye ulaştı.

dogalgaz manset (Small)Beypazarı’na gelecek doğalgaz için etüt çalışmalarını tamamlayan şirket, boru hattında çalışmalara başladı. Beypazarı’nda Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın göreve gelmesi sonrası ilçeye getirilmesi için verilen çabalar nihayet sonuca ulaşıyor. Vatandaşların geçtiğimiz günlerde ilçe içerisinde tırlarla dolaştırılan boruları zaman kazanmak ve şov olarak değerlendirmesi ve bu işin sonuca ulaşıp ulaşmayacağını sık sık sormaları üzerine konuyu araştırarak, şu anki aşamayı yerinde gözlemledik.

Boru hattında iş makinaları ve işçilerin çalıştığını ve boruların döşenmeye başlanarak 6 kilometre mesafe katettiklerini görerek vatandaşlarımızla paylaşmak istedik. Yanlış yapılan, haksız olan herşeyin karşısında olduğumuz gibi, Beypazarı için çakılacak bir çivi, ilçenin gelişmesine, ilçe halkının menfaatine olan her hizmet için de destek olmayı sürdüreceğiz.

Doğalgaz, Beypazarı’nın önünü açacak, sanayi yatırımlarına ve dolayısı ile ekonominin gelişmesine, istihdama çok büyük katkı sağlayacak bir proje ve Beypazarı için çok önemli.

Doğalgaz projesinin bu aşamaya getirilmesinde birçok zorlu prosedürü aşarak, ilk günden bu yana işin takipçisi olan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika