...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dr.Meryem Özokçu Şeker Hastalığı Konusunda Seminer Verdi

30 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 284 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»Dr.Meryem Özokçu Şeker Hastalığı Konusunda Seminer Verdi

dr meryem ozokcu seminer (3)Beypazarı Belediyesi her ay farklı bir branşta doktor ve konuyla vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.

Beypazarı Belediyesi Lokman Hekim Hastaneleri işbirliği ile uzman doktorları halkla buluşturuyor. Bu kapsamda İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Meryem Özokçu “Şeker Hastalığı Diyabetle Barışık Yaşam” konulu seminer verdi. Beypazarı Halkevi’nde gerçekleştirilen seminere Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayla Yurdakul, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Semra Varlık ve vatandaşlar katıldılar.

Dr. Meryem Özokçu tedavi aşamasında neler in yapılması gerektiği, tedavi yapılmadığı takdirde vücut bütünlüğümüzü etkileyerek organlarımıza ne gibi zararlar verdiğini, şeker hastalığının erken tanısı ve yeterli tedavisinin önemi ile şeker hastalığı ile barışık olmamız gerektiği hususlarında katılımcıları bilgilendirdi. Seminer sonrası Dr.Meryem Özokçu katılımcıların şikayetlerini dinleyerek, çeşitli sorularına da yanıtlar verdi.

 

dr meryem ozokcu seminer (2)

dr meryem ozokcu seminer (1)

dr meryem ozokcu seminer (4)

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika