...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Dünyanın En İlginç Rekorları Artık Guinness’te

11 Ocak 2016 Tarihinde Yayınlandı 351 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Dünyanın En İlginç Rekorları Artık Guinness’te

Dünyanın en ilginç rekorları artık www.guinness.com.tr sitesinde bulunmaktadır.

guinnessmainlogoDünyada birçok insan rekorlar kitabına girmek için çok enteresan şekillere girebilmektedirler. Aslında insanlar yaptıkları bu ilginç denemelerle rekorlar kitabına girince rekorlar kitabından herhangi bir kazanç elde etmiyorlar. Guinness Rekorlar Kitabı hiçbir şekilde hiçbir rekortmene herhangi bir para ödülü ve ya hediye vermiyor. Birçok insan bunun farkında olmasına rağmen bu kitaba girmek için çaba sarf etmeye ve bu uğurda büyük paralar harcamaya devam etmektedirler. Tabi rekorlar kitabı herhangi bir menfaat sağlamasa da bu ilginç insanlar kırdıkları rekorlar ile isimlerini dünyaya duyurup birçok PR ve reklam aktivitesinde boy gösterip bir şekilde kazanç sağlayabiliyorlar. Bazen sırf para için bazen de salt isimlerini duyurmak için her yıl binlerce kişi rekor denemesi yapmaya devam ediyor.

Dünyanın en ilginç insanlarını artık tek bir site üzerinden üstelik Türkçe hazırlanmış bir site üzerinden okumanız mümkün olmaktadır. Yüzlerce ilginç insan ve onların ilginç rekor deneyimlerini www.guinness.com.tr sitesinde bulabilmeniz mümkündür. Bu rekor denemelerini inceleyip ve yine bu site üzerinden ilginç rekor kırdığınıza inandığınız zaman fotoğrafını çekip ücretsiz şekilde başvuru yapıp isminizi duyurma şansı bulabiliyorsunuz.

İşte size dünyada kırılmış ve tescil edilmiş bazı ilginç rekorlardan örnekler; Dünyanın en uzun tırnaklı kadını, En uzun kulak kılı olan adam, Dünyanın en büyük ayakkabısı, en büyük kot pantolonu gibi ilginç rekorlar ve kelepçe koleksiyonu, tren bileti koleksiyonu gibi ilginç koleksiyonlar ve nice bilgiler bu sitede bulunmaktadır. Sizlerde merak ediyorsanız şayet yüzlerce ilginç rekor ve koleksiyon bulunan Guinness rekorlar sitesi www.guinness.com.tr Türkçe bilgi kaynağını ziyaret edebilirsiniz. Bu site Guinness rekorlar kitabı ile ilgisi olmayıp sadece amatör rekortmenlerin isimlerini duyurabileceği ve ziyaretçilerin yüzlerce rekoru okuyabileceği bir platformdur. Bu sitedeki başvurular hiçbir şekilde Guinness rekorlar kitabına iletilmeyecektir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika