...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

En Çok Tercih Edilen Mevlüt Hediyelikleri

04 Mart 2019 Tarihinde Yayınlandı 136 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»En Çok Tercih Edilen Mevlüt Hediyelikleri

Yüzyıllardır süren ve dini bir geleneğimiz olan mevlüt okutma merasimi çeşitli nedenlerle düzenlenebiliyor. Sünnet mevlüdü, bebek mevlüdü, gelin mevlüdü ya da hac mevlüdü okutulduğunda o güne ait birer anı olarak dağıtılan mevlüt hediyelikleri arasında en çok tercih edilen hediyelikler Yasin kitabı, yasin kılıfı, tesbih, karton külah gibi çeşitler karşımıza çıkıyor. Anneler bebek mevlütü için hazır olan hediyeliklerden tercih ettiği gibi kendi malzelerini alıp özgün tasarımlar da hazırlayabiliyorlar. Bebek mevlüdü, sünnet mevlüdü ve gelin mevlütlerinde şık ve gösterişli hediyelikler tercih edilirken; cenaze ve hac mevlüdünde daha sade hediyelikler ilgi görüyor.

Mevlüt okutma amacına en uygun mevlüt hediyeliği seçeneklerini gelin birlikte inceleyelim;

  • Bebek mevlüt hediyeleri, sünnet mevlüdü hediyelikleri ve hac mevlüdü hediyelikleri arasında farklı renklerde ipek şantuk ya da kadife kaplı Yasin kitapları en popüler mevlüt hediyelikleri arasında tercih ediliyor.
  • Yasin kitabı hediye ederken kaplandığı kumaş ile aynı kumaştan üretilmiş Yasin kılıfı da hediye seçenekleri arasında yer alıyor.
  • Bebek mevlüt şekeri hediye etmek isteyenler farklı renklerde karton külahlar içinde nane şekeri, akide şekeri, lokum ya da badem şekeri tercih ediyor.
  • Bebek mevlütlerinde gül kokulu tesbih kutusu üzerine bebek fotoğrafı yapıştırılabiliyor.
  • Mevlütlerde kokulu tesbih ve taşlı tesbih çeşitleri de ilgi gören ürünler arasında yer alıyor.
  • Sim nakışlı kese, şantuk kese, kadife kese ve keten kese içinde lavanta ya da tesbih çeşitleri kullanılarak da mevlüt hediyeliği veriliyor.
  • Tercih yapmakta zorlanırsanız tüm bu ürünleri özel bir paket yaparak daha zengin bir sunum ile misafirlerinize hediye edebilirsiniz.

Okuttuğunuz mevlüdün anısına misafirlerinize verebileceğiniz en güzel mevlüt hediyeliklerini nikahsekerimalzemesi.com.tr’de bulabilirsiniz. Yasin kitabı, kokulu tesbih, taşlı tesbih, Yasin kesesi, kese modelleri, kadife kutu, karton külah gibi en çok tercih edilen mevlüt hediyeliklerini Nikahsekerimalzemesi.com.tr’de sizleri bekliyor.

1973 yılında yola çıkan Barok Bonbon markasının e-ticaret sitesi olan Nikahsekerimalzemesi.com.tr mevlüt hediyeliklerinin yanı sıra nişan şekeri malzemeleri, parti malzemeleri, nikah şekeri, kına malzemeleri, bebek şekeri için de alternatif süsleme malzemelerine yer veriyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika