...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1774 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Erol Gündüz Milletvekilliği İçin Görevinden Ayrıldı

10 Şubat 2015 Tarihinde Yayınlandı 637 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»Erol Gündüz Milletvekilliği İçin Görevinden Ayrıldı

Eski Beypazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı ve İmar ve Şehircilik Müdürü, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı EROL GÜNDÜZ, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde milletvekilliği aday adaylığı için görevinden ayrıldı.

14909Yıllardır bürokraside sayısız başarılara imza atan ve ülkeye hizmet eden Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı EROL GÜNDÜZ, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.

Gönlünde ayrı bir yeri olan ve Beypazarı, Ayaş, Güdül ve Ankara merkezde ciddi anlamda hizmeti olan Genel Müdür Yardımcısı EROL GÜNDÜZ, görevinden ayrıldı.

Erol GÜNDÜZ, Ak Parti’den  milletvekili adayı olabilmek için başvuru süresinin başlaması ile birlikte ANKARA II. BÖLGEDEN milletvekilliği için müracaat edecek.

EROL GÜNDÜZ KİMDİR

EROL GÜNDÜZ, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği (Harita-Kadastro Mühendisliği) mezunudur. Ankara’nın değişik ilçelerinde yaklaşık 17 yıl yöneticilikgörevlerinde bulundu.

1990-2014 Yılları arasında ;

Ankara Sincan Belediyesi, Ayaş Belediyesi, Beypazarı Belediyesi İmar Müdürlüğü ve Başkan Yardımcısı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Şube Müdürü, Ankara Gölbaşı Belediyesinde Başkan Yardımcısı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı,

Olarak görev yaptı.

ÖMRÜNÜ HİZMETE ADADI…

EROL GÜNDÜZ, İmar Planları ve Uygulamaları,korunan alanların planlanması Ve Korunarak kullanılması, Sokak Sağlıklaştırması,  Korunan Alanlarda Planlama ve Restorasyon Çalışması,Sokak Cephe Yenileme projeleri ve uygulaması, Şehirlerin yeniden planlanması konularında çalışmalar yapmıştır.

Erol GÜNDÜZ, tarihi ata yadigarı Beypazarı evlerinin restorasyon ve yaşatılması konusundaki çabaları ile de bilinmektedir.

Tabiat Varlıklarının Koruma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı görevinde ise korunan alanların planlanması konularında çalışmalar yapmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığında Turizm Bölgeleri Planlama Şube Müdürü olarak görev yaptı.

Ulaşım konularında ise metrolar, liman ve havaalanları planlaması ve yapımında çalışma yapmıştır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika