...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

GENÇ AŞÇILAR ŞAMPİYONASI’NDA BEYPAZARI 2. OLDU

02 Nisan 2016 Tarihinde Yayınlandı 1.815 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»GENÇ AŞÇILAR ŞAMPİYONASI’NDA BEYPAZARI 2. OLDU

1 Nisan 2016 Cuma günü  Ankara Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan “İÇ ANADOLU BÖLGESİ GENÇ AŞÇILAR ŞAMPİYONASI” yemek yarışması büyük bir çekişmeye sahne oldu.

3 (Small)İlçemizi iki okulun temsil ettiği yarışmada Beypazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi) ikincilik ödülü alarak hepimize büyük bir gurur yaşattı. Yemeğin yapımından  ve sunumundan sorumlu olarak yarışmaya 12.sınıf öğrencileri Serap Ünsal ve Hande Bağlarlı katıldı.

Öğrencilere Yiyecek İçecek Hizmetleri öğretmeni Ayşe Aldemir Kaplan, Müdür Yardımcısı Atilla Sevimli ve Okul müdürü Huriye Civcar eşlik etti. Osmanlı mutfağının ve Beypazarının değeri olan güveç ve perçemi en özgün tadıyla, Türkiye Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu, İç Anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu ve Ankara Aşçılar ve Pastacılar Derneği’nin önde gelen aşçılarına beğendiren öğrencilerimizi tebrik ediyor, işçilik, kompozisyon, sunum ve lezzette  büyük bir başarı yakalayan öğrencilerimizin uzun süren hazırlık döneminde ve yetişmelerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook317Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika