...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

GENÇLİĞİN GÖZÜYLE ANKARA’DAN BEYPAZARI’NA İKİNCİLİK

18 Mayıs 2016 Tarihinde Yayınlandı 2.404 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»GENÇLİĞİN GÖZÜYLE ANKARA’DAN BEYPAZARI’NA İKİNCİLİK

gencligin gozuyle ankara mİlkokul ve lise öğrencilerin çektiği ‘Ankara’ konulu fotoğraf ve belgesel yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı tarafından Kocatepe Kültür Merkezinde düzenlenen ödül törenine Vakıf Başkanı Ali İlkbahar, vakfın Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İhsan Yalçınkaya ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Gençlerin yaşadıkları çevreye bilinçli  bir şekilde bakabilmeleri ve tanımaları amaçlanan yarışmada fotoğraf dalında Altındağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Burcu Sivri birinci olurken, Beypazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Kübra Ayan ise Beypazarı’na ikincilik ödülünü getiren isim oldu.

Beypazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Mürşidiye Ertuğrul, Sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Kaya Güneş ve Beypazarisondakika.com Genel Yayın Yönetmeni Seyit Çakır’ın rehberliğinde hazırlanan öğrencilerin çektiği fotoğraflar arasında Beypazarı’nda bir yemeni atölyesinde çekilen fotoğraf 2.lik ödülüne layık görüldü.

Öğrencilere ödülleri Kocatepe Kongre Merkezinde düzenlenen törende Nevin Gökçek tarafından verildi.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook54Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika