Beypazarı Haber Tv | Beypazarı Haberleri
    04 Eylül 2015 Cuma
TRAFİK KAZASI, LİSELİ FURKAN AĞIR YARALI !
Hamzalar Kavşağında bir minibüsün çarpması sonucu lise öğrencisi Furkan Erdem ağır yaralandı.
Eklenme Zamanı- 2011-10-26 - 21:08
BU HABER 1912 KEZ OKUNDU

Beypazarı'nda trafik lambalarının aylardır faaliyete geçirilememesi sebebiyle sık sık kazalar meydana gelmeye devam ediyor.Trafik lambalarının yol yapım çalışmaları sebebiyle aylardır çalışmaması ve Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde sürat yapan özellikle kamyonlar kazalara davetiye çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde ilköğretim okulu öğrencisi Anıl Kaltalıoğlu'na Alparslan Türkeş Bulvarı Çağın Dersanesi önünde bir aracın çarpmasının ardından, bugün yine çok yakın bir yerde, Hamzalar Kavşağı'nda bir öğrenciye minibüs çarptı.

Edindiğimiz bilgilere göre 21 TF 430 Plakalı Muhlis Çakmak yönetimindeki İşçi Minibüsü, Hamzalar Kavşağı'nda karşıdan karşıya geçmekte olan, Beypazarı Ticaret Meslek Lisesi 9.sınıf öğrencisi Furkan Erdem'e çarptı.Kazada ağır yaralanan Furkan ilk müdahelesi Beypazarı Devlet Hastanesi'nde yapıldıktan sonra, ambulans helikopterle Ankara'ya sevkedildi.


 YORUMLAR

mustafa küçük 2011-10-27

artık bir tedbir çalışmaları yapılsa iyi olur. Bazı çalışma tipleri vardır. Önce gerekli tedbir düzenlemeleri yapılır sonra çalışmaya başlanılır. bu günleri görmek isteriz ama nerde görürüz menfaatlerin üstün tutlmadığı bir dünyada.

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

BEYPAZARI KÖY CAMİLERİNDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ Beypazarı SGM Müdürü Ergül Bayar Cenabı Hakka Yürüdü 496 kişi arttık Mehmet Ay Tebrik Beypazarı Depelarkası Köylerini Kalkındırma Yaşatma ve Dayanışma Derneği Sinebükü HES Arifiye-Sican 3'üncü Köprüye (Başakşehre kadar) Bağlanacak mı? Nallıhan Kuş Cenneti Yeni Araçların Tanıtımında Belediye Başkan Adayı Mehmet AY bayramlaşma merasimlerine katıldı. Bayram Tebriği
KÖŞE YAZARLARI
Arşivde Haber Ara

VİDEO HABERLER
Beypazarı’nda Yetişen Antepfıstığı Şaşırtıyor
Beypazarı'nda yetiştirilen antepfıstığı, lezzeti ve yüksek verimi ile şaşırtıyor.

İstatistiklerRSS © 2009 Beypazarı Haber Tv | Beypazarı Haberleri
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Nevresim Takımları | Avize Modelleri | Saç Ekimi | Kepçe Kulak Ameliyatı | Karın Germe | Burun Estetiği