Beypazarı Haber Tv | Beypazarı Haberleri
    03 Eylül 2015 Perşembe
BEYPAZARI GÜNDEM HABER SİTESİNE CEVAPTIR !

Eklenme Zamanı- 2009-10-07 - 11:38
BU HABER 3548 KEZ OKUNDU

         Sitemizin bir haftadaki yükselişi ve getirdiği ses birilerinin zoruna gitmiş olmalı.Beypazarı Gündem adıyla (Yaşar Tonbak'a ait web sitesinden alınma isimdir bakınız www.yasartonbak.net) bir süredir yayında olan haber sitesi, yerel haber sıkıntısı yaşayınca gündemi ulusal haberlerle geçiştiriyordu.

         Sitemizi görenler "M...... iyi size sataşmıyor" diyorlardı ki, dün sitemizi keşfedene kadar.Bu gün sitelerinde yine bizden çalıntı bir habere yer vererek birde yazı koydular, "Gündemi Beypazarı gündem belirler,diğerleri takip eder" diye.Vatandaş herşeyin farkında. Kim belirler kim takip eder ispatlarıyla yazalım isterseniz. 

 1- "ilçemizin 79 ve 80. anasınıfları açıldı" haberi sizde yazılan tarihe ve bizde yazılan tarihe bir bakın.Haber metni bize aittir ama sitenizde aynen kopyalanmış şekildedir.Açılışada bizden başka haberci gitmemiştir.Fotoğraflar logolu olduğu için kopyalamamışsınız ama metin aynen kopyalanmış.

2- Şehit imamımız Hacı Kazım Ozan'ın isminin Bülent Ulusu parkına verilmesiyle ilgili habere bakalım.Bizim sitemizdeki yayın tarihine ve sizin sitenizdeki yayın tarihine.Haber metni yine sitemize aittir ve aynı cümleler sitenizde kopyala yapıştır yapılmıştır.

3- Emniyetin trafik sorunuyla ilgili bildiri haberine bakalım.Biz o haberi sitemizin 2. gününde yayınlamışız.Siz ise bizim elle yazdığımız aynı metni kopyalamışsınız.Kopyalarken bizim yaptığımız bir hatayıda aynen kopyalamışsınız ve bizden kaç gün sonra.

       Şimdi soralım vatandaşa kim kimi takip ediyor? Sitemiz google'da henüz dün indexlendi.Bir süre sonra bakalım alexa istatistiklerine kaç kişi bizi kaç kişi sizi ziyaret ediyor.Önce düzgün haber metni yazmayı cümle kurmayı öğrenin sonra sataşın beyler.Bu iş sataşmayla olmaz.Vatandaş verir kararını hangi içeriği daha zengin daha güncel bulursa orayı okur.Neden sitenin açıldığını duyar duymaz laf atma gereği duyduğunuzu herkes anlamıştır. 

        Bizim bir derdimiz olsa önceden yazardık,sizin bir derdiniz olmalıki sitemizi farkeder farketmez böyle bir yola başvurmuşsunuz.Bırakın vatandaş kendisi karar versin gündemi kimin belirlediğine dair.


 Başka Bir Cevap

http://www.beypazarihabertv.com/guncel/300-Yamyam-Operasyonu-ve-Isa-Varli-Haberi-Hakkinda.htmlYORUMLAR

AfsinBatur 2009-10-12
...
ben sitenizi daha yeni gördüm o siteden daha iyisiniz adam bir site satın almış 1500 tl veren herkes alıyor mevcut akp yönetimine muhalefet olduğu her haberde belli işine gelen yorumları onaylıyolar işlerine gelmeyenleri onaylamıyorlar 2 günde bir sefa varlık haberi çıkıyor bide :)) Bülent 2009-10-07
Tebrikler
Çok iyi bir cevap olmuş.Ama meyve veren ağaç taşlanır derler.Size sataşmalar devam edecektir.Çünkü sürekli bi yerlere sataşma çabası içerisindeler.Kolay gelsin.

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

BEYPAZARI KÖY CAMİLERİNDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ Beypazarı SGM Müdürü Ergül Bayar Cenabı Hakka Yürüdü 496 kişi arttık Mehmet Ay Tebrik Beypazarı Depelarkası Köylerini Kalkındırma Yaşatma ve Dayanışma Derneği Sinebükü HES Arifiye-Sican 3'üncü Köprüye (Başakşehre kadar) Bağlanacak mı? Nallıhan Kuş Cenneti Yeni Araçların Tanıtımında Belediye Başkan Adayı Mehmet AY bayramlaşma merasimlerine katıldı. Bayram Tebriği
KÖŞE YAZARLARI
Arşivde Haber Ara

VİDEO HABERLER
Beypazarı’nda Yetişen Antepfıstığı Şaşırtıyor
Beypazarı'nda yetiştirilen antepfıstığı, lezzeti ve yüksek verimi ile şaşırtıyor.

İstatistiklerRSS © 2009 Beypazarı Haber Tv | Beypazarı Haberleri
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Nevresim Takımları | Avize Modelleri | Saç Ekimi | Kepçe Kulak Ameliyatı | Karın Germe | Burun Estetiği