...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

H.Necdet Çalışkan’ın Dünya Kadınlar Günü Mesajı

07 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 383 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»H.Necdet Çalışkan’ın Dünya Kadınlar Günü Mesajı

 Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN’dan Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajı….

 Son yıllarda kadın istihdamını artırmaya yönelik proje ve programlar önem kazanmış, özellikle kadın girişimciliği konusunda kamu, sivil toplum ve özel sektör kuruluşları tarafından yürütülen program ve projelerde artışlar görülmüştür. Ancak, bu program ve projelerin sürekliliğinin sağlanarak bunların bütünlükçü bir bakışla devam ettirilmesi ve toplumun tüm kesimleri tarafından aynı istikrarın sağlanması önemlidir.H.Necdet Çalışkan (Small)

 Birliğimiz (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Kadın girişimciliğin gelişmesi için, kadın girişimcilere yönelik pozitif ayrımcılık politikasının bir örneğini gerçekleştirmektedir. Birliğimizin iştiraki olan Kredi Garanti Fonu, sınırlı kaynaklarını değerlendirirken aynı koşullara sahip girişimciler arasında, kadın girişimcilere öncelik sağlamaktadır.

 TOBB, Türk özel sektörünün çatı meslek örgütü olarak kurduğu Kadın Girişimciler Kurulu ile; ülkemizdeki kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politikalar belirlenmesi ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesine öncülük etmeyi amaçlamaktadır.

 Beypazarı Ticaret Odası olarak, Odamız bünyesinde oluşturulan Kadın Girişimciler Kurulu ile bizde bu yapılandırma içerisinde yerimizi aldık ve Kadın Girişimcilerimize sağlanan destekler konusunda yardımcı olmak ve bilgilendirmek için çalışmaktayız.

 08 Mart Dünya Kadınlar Gününün “Hayatımızın doğumdan ölüme; her anında varlıklarıyla onurlandığımız; ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen; eğiten, yetiştiren; bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren; kadınlarımıza başarı, mutluluk ve sağlık dolu yarınlar dileyerek tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika