...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

HABERTÜRK EKİBİ KARALAMA KAMPANYASI İÇİN BEYPAZARI’NDA

27 Temmuz 2014 Tarihinde Yayınlandı 1.052 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»HABERTÜRK EKİBİ KARALAMA KAMPANYASI İÇİN BEYPAZARI’NDA

halk cevabı verdiBaşkentin adeta parlayan yıldızı konumundaki Beypazarı, ilçeye gelen birçok Ulusal ve Bölgesel kanalın sık sık çekimlerini yaptığı renkli görüntülerle belgesel, video klip, canlı yayınlar, gezi programları, yemek programları, müzik eğlence programları ile sık sık gündeme gelen bir ilçe.

Yerel seçimler sonrası ise ekranlarda sürekli boy gösteren Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, birilerinin tekerine çomak sokarak, rahatsız olmalarını sağlamış olmalı ki, bu kez alışılagelenin aksine bir karalama kampanyası için Ciner Medya Grubu’na bağlı HABERTÜRK ekibi dün akşam saatlerinde Beypazarı’na gelerek vatandaşlara çeşitli sorular yöneltti. Yöneltilen sorular karşısında ekibin iyi niyetli olmadığını anlayan esnaf ve vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Turgay Ciner ile ilgili güzel sözler, Tuncer Kaplan ile ilgili de kötü görüşler kaydetmeyi uman Habertürk ekibi umduğunu bulamadan ilçeden ayrıldı.

Vatandaşlar, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın son olarak Ciner Grubunun Çayırhan’daki işletmelerinde Grev kararı alan işçilere sonuna kadar yanlarında olduğunu belirtmesi ve destek vermesinden rahatsız oldukları düşünülen Ciner grubunun, bu tür bir karalama kampanyası içine girmiş olabileceğini belirterek tepki gösterdiler.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika