...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hamide Özalp Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nü Ziyaret Etti

25 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 490 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Hamide Özalp Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nü Ziyaret Etti

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp Yaşlılar Haftası sebebiyle Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü sakinlerini ziyaret etti.

Sekli Yaşlılar Köşkü’nün tadilatta olması sebebiyle Belediye Meclis Üyesi Vildan Çalışkan ve BEYVAK  Kadın Kolları Başkanı Nilgün Ürün ile birlikte Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nü ziyaret eden Hamide Özalp yaşlılarla sohbet etti.

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural ve vakfın Eskişehir şubesi yetkililerinin de bulunduğu ziyarette Gülgen Dural köşk sakinlerine çeşitli hediyeler verdi.

Hamide Özalp “Yaşlıların, yılların birikimi ile olayları daha geniş bir bakış açısı ile yorumlama yeteneklerinden, deneyimleri ve birikimlerinden yararlanarak toplumsal yaşama katılımlarını sağlamak hepimize düşen görevdir.Yaşlılarımızın bakım, barınma, sağlık gibi temel gereksinimlerin karşılanması yönünde çalışmak onlara saygı ve sevgi ilgi göstermek zorlukları ve güzellikleriyle yaşamlarının ortağı olmak, sorunların aşılması için çaba göstermek insanlık ve yurttaşlık görevidir” dedi.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika