...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HANCIOĞLU’NDAN ÜÇAYLAR VE REGAİP KANDİLİ MESAJI

18 Mart 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.433 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»HANCIOĞLU’NDAN ÜÇAYLAR VE REGAİP KANDİLİ MESAJI

Beypazarı siyasi kulislerinde adı sık sık geçen ve bu alanda geleceği açık görülen Ali Hancıoğlu, Mübarek üç ayların başlangıcı ve yaklaşmakta olan Regaip Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Hancıoğlu mesajında;

“Bugün çok özel bir gün. Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünde vatan için, hürriyet için savaşan, şehit düşen şanlı ecdadımızı rahmet ve minnetle anarken, şanlı ordumuzun zeytindalı harekatında verdiği mücadelede Afrin’i aldığını sevinçle öğrendik, gurur duyduk.

Yarın ise müslüman alemi için anlamlı günlerden mübarek üç ayların başlangıcı. Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir. Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinde; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum.

Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir. Bu özel ve güzel geceleri hoşgörü, sevgi ve saygıyı bir yaşam biçimine dönüştürmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Beypazarılı hemşehrilerim olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam Aleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika