...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

‘İLÇEME HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYARIM’

29 Kasım 2018 Tarihinde Yayınlandı 5.285 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»‘İLÇEME HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYARIM’

31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler için zaman daralırken AK Parti’nin Beypazarı Belediye Başkan Aday Adayları da tanıtım çalışmalarını sürdürüyor.

Belgrad Büyükelçiliği Güvenlik Ataşeliği, Harbiye Karakol Amirliği, Şanlıurfa Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Başkanlığı Polis Başmüfettişliği, Mardin İl Emniyet Müdürlüğü gibi önemli görevlerde ülkemize hizmet eden Beypazarılı hemşehrimiz Mehmet Şahin de, AK Parti Beypazarı Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

Yıllardır devlet memurluğu görevinde bulunan Mehmet Şahin, “hizmet yarışında bayrağı devralarak ilçemize hizmet etmekten gurur duyarım” dedi.

AK PARTİ BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MEHMET ŞAHİN KİMDİR?

1964 yılında Ankara Beypazarı’nda doğdu. Ortaokulu Beypazarı İmam Hatip Ortaokulu’nda, liseyi Polatlı İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1987 yılında mezun oldu. 1987-88 eğitim-öğretim yılında Yozgat İstiklal Lisesi’nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak çalıştı. 1988 yılında Polis Akademisi’ne girdi ve 1989 yılında buradan mezun olarak İstanbul’a atandı. 1995 yılının Kasım ayına kadar Atatürk Hava Limanı’nda çalıştı. 1995-1998 yılları arasında Belgrad Büyükelçiliği’nde, Güvenlik Ataşesi olarak görev yaptı. Türkiye’ye döndükten sonra 1 yıl İstanbul Şişli’de Harbiye Karakol Amirliği yaptı.Şark hizmetini ifa etmek için Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı. 2 yıllık şark hizmetinin ardından 2001 yılında Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne atandı ve muhtelif şubelerde Şube Müdürü ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2011 yılında çocuklarının eğitimi sebebiyle Ankara’ya tayin talebinde bulundu ve Elmadağ Polis Okulu’na Öğretmen Emniyet Müdürü olarak atandı. 1 sene sonra da terfi ederek 2012 yılında 1.sınıf Emniyet Müdürü olarak Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Polis Başmüfettişi olarak göreve başladı.

DEVLETİN UĞRAYACAĞI 822 MİLYON TL LİK ZARARA ENGEL OLDU

13 Şubat 2014 tarihli kararname ile Mardin Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Burada son derece başarılı çalışmalarda bulundu. Mardin İl Emniyet Müdürlüğü esnasında Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadele, Artuklu Üniversitesi’nin PKK bölücü terör örgütü yandaşlarından temizlenmesi[1] ve mali kaçakçılık ile ilgili operasyonlarda bulundu. Özellikle ÖTV Kaçakçılığı ile ilgili operasyon ile devletimizin uğrayacağı 822 milyon TL’lik zarara engel oldu[2].

MARDİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ve POLİS BAŞMÜFETTİŞLİĞİ GÖREVLERİNE GETİRİLDİ

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü’nden sonra tekrar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Polis Başmüfettişi olarak atandı.Meslek hayatı boyunca çeşitli proje ve operasyonlara imza atarak muhtelif seminer ve eğitimlere katıldı. 2015 senesi itibariyle emekli oldu. Evli ve 1’i kız, 2’si erkek olmak üzere 3 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir.

[1]https://www.sabah.com.tr/gundem/2014/11/18/mardin-artuklu-universitesine-operasyon-duzenlendi?paging=5

[2]http://www.milliyet.com.tr/15-ilde-es-zamanli-luks-arac-otomobil-1882478/

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Mehmet Aydın
29 Kasım 2018 - 13:41

Diğer adayların da eğitim ve kariyer durumu göz önünde bulundurularak bir aday belirlenmeli yetkililerce. Ayrıca adayların eğitim düzeyi ve bir uzmanlık alanının bulunması, olmazsa olmaz kriterlerden olmalı.Şu zamanda lise mezunu ili yıllık okul mezunu insanların vekil ve belediye başkanı olması hakikaten çok çarpıcı bir eksiklik. En azından ekonomi bilen bir iktisatçı ekonomist, mevzuat bilecek bir hukukçu, belediye işlerinden anlayacak bir mühendis, mimar vs olmalı. Ama kim bakar bunlara değil mi? Hayırlısı olsun.

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika