...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1579 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İNÖZÜ VE KUMSÜREN DERESİ TAŞKIN DUVARI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

29 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 390 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»İNÖZÜ VE KUMSÜREN DERESİ TAŞKIN DUVARI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

beypazari belediyesi dere ıslahı (1)İnözü Vadisi girişinde bulunan dere ve İmam Hatip Lisesi altında bulunan Kumsüren deresinde taşkın duvarı ve dere ıslahı çalışmaları devam ediyor.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp çalışmaları yerinde inceledi. İnözü Vadisi girişinde Hacılar Köprüsü’nden başlayıp 1270 metre mesafeye uzanan taşkın duvarı çalışması titizlikle sürdürülüyor.Çalışmaların tamamlanmasıyla olası toprak kaymaları önlenerek sellerde yakın çevrenin zarar görmesi engellenmiş olacak.Çalışmalar tamamlandığında bölge daha güzel bir görünüme kavuşacak.

Kumsüren deresinde de aynı şekilde yürütülen duvar çalışmasıyla toprak kayması sebebiyle yolun sürekli daralması önlenerek, vatandaşların yoldan daha güvenli geçmeleri sağlanacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla derenin daha önceki çirkin görünümünü de ortadan kalkmış olacak.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp ekiplerin çalışmaları hızla sürdürdüğünü belirterek, en kısa zamanda bölgedeki çalışmaları bitireceklerini, duvarın tamamlanmasının ardından üstüne çekilecek tel örgüyle de, dereye çöp ve moloz yığını atılmasını da engelleyeceklerini ifade etti.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika