...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

İstanbul Ankara Nakliyat

01 Nisan 2019 Tarihinde Yayınlandı 112 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»İstanbul Ankara Nakliyat

Aykul nakliyat firması olarak şehiriçi taşımacılığı yanısıra,şehirler arası taşımacılık işlerinizi de üst düzey profesyonellik ile yerine getirmekteyiz. Uzun yıllar şehirlerarası taşımacılık konusunda faaliyet gösteren Aykul nakliyat, İstanbul Ankara nakliyat işlerinizde müşteri memnuniyetine dayalı en önemli çözüm ortaklarımızdan birisidir. Tamamen sorunsuz bir nakliyat süreci yaşamanız için gerekli tüm önlemleri alan ve detaylı taşınma planlaması yapan Aykul nakliyat, profesyonel bir firma olmanın gereğini yaparken, sizlere sadece anlaşılan sürede eşyalarınızı teslim almayı beklemek kalacaktır.

Profesyonel İstanbul Ankara Nakliyat Hizmeti

Tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuz da dahil olmak üzere, sektörümüzle alakalı tüm seminer ve konferanslara katılarak, bugüne kadar edinmiş olduğumuz bilgi ve birikimlerin üzerine yenilerini eklemekteyiz. Profesyonelliğin tecrübenin yanı sıra eğitim almaktan da geçtiğinin idrakinde olan Aykul nakliyat yönetimi, tüm çalışanlarının sektörel eğitimine büyük önem vermektedir.

Sektörel eğitimin yanı sıra toplum kuralları konulu seminer ve konferanslara da çalışanlarımızın düzenli bir şekilde katılımını sağlayarak, toplumla iç içe olan nakliyat sektöründe dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgilerini tazelemelerini sağlıyoruz.

Sigortalı İstanbul Ankara Nakliyat Hizmeti

Tüm bireysel ve kurumsal nakliye işlerinizde, taşımış olduğumuz eşyaların tamamını değerinde sigorta yaparak, eşyalarınızın güvence altına alınmasını sağlıyoruz. Bu sayede İstanbulAnkaranakliyat süreci boyunca eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda oluşabilecek maddi zararın sigorta kapsamında karşılanmasına imkan tanıyoruz. Tüm işlerini üst düzey profesyonellik ile yerine getiren Aykul nakliyat, geçmişten günümüze kadar yapmış olduğu herhangi bir işte sorun yaşamamış olmasına rağmen, profesyonel bir firma olmanın gerekliliğini yerine getirerek sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Taşımacılık

Kendi kurumsal kimliğini oturtan Aykul nakliyat, bireysel müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra tüm kurumsal müşterilerine de profesyonel nakliye hizmeti sunmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektör kuruluşlarına da nakliye hizmeti veren firmamız, bugüne kadar yüzlerce kurumsal firmanın taşımacılık işlemini gerçekleştirerek, kurumsal yüzlerce referansa sahip olmayı başarmıştır.

Kurumsal firmalara sunduğumuz taşımacılık hizmetinin yanı sıra eşyaların paketlenmesi, sabit eşyaların sökümü ve yeni yerlerine montajı gibi hizmetlerin haricinde, sigortalı eşya taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız.

Yukarıdaki tüm hizmetleri ek olarak, parça eşya taşımacılığı, büro ve ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, değerli evrak ve eşya taşımacılığı gibi nakliye sektöründe aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılık işini, profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Firmamız ve işlerinizin nasıl yapılacağı konusunda daha detaylı bilgi almak için, müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika