...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1579 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

04 Ocak 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.628 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Meral Akşener Genel Başkanlığındaki İyi Parti, Beypazarı’nda da Veteriner Hekim Adem Başaran’ın kurucu başkanlığında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı.

Beypazarı basın temsilcileri uzun bir aradan sonra ilk kez tam kadro İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği basın toplantısında bir araya geldi.

İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanı Adem Başaran düzenlediği basın toplantısında kurucu yönetim kurulu üyelerini kamuoyuna tanıtırken, “Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde yapılan çalışmalar sonucunda 25 Ekim 2017 tarihinde İyi Parti Türkiye siyasetinde yerini almıştır. İyi Parti, ülkemizin son dönemlerde siyasi alanda yaşadığı tıkanıklıkları ortadan kaldırmak, kutuplaşmış seçmen kitlesini merkez bir parti altında toplamak, iç ve dış politikada var olan tahribatı ortadan kaldırmak ve toplumun her görüşünden renkleri tek bir çatı altında buluşturmak için kurulmuştur.

41 Kişilik listemizde MHP, AKP gibi partilerden isimlerin yanı sıra Beypazarı’nın sevilen isimlerinden ilk defa siyasi hayatına başlayanlar var. Yerel seçimlerde Beypazarı Belediye Başkanlığı için aday çıkaracak ve seçimi alacağız. iddialıyız, tabanımız sağlam. Seçimlerde aday çıkaracak ve seçimi alacağız. Ortak paydamız vatan. Türkiye iyi olacak, Beypazarı İYİ olacak” dedi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook31Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika