...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

KAPLAN : ‘FİTNE ODAKLARI DERHAL KENDİNE GELMELİ’

12 Haziran 2015 Tarihinde Yayınlandı 379 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»KAPLAN : ‘FİTNE ODAKLARI DERHAL KENDİNE GELMELİ’

tuncer kaplan basin aciklamasiŞükürler olsun ki bir seçimi daha kazasız belasız ve başarı ile tamamladık. Unutulmamalıdır ki Beypazarı’nın yerel iktidarı AK PARTİ dir.

Bununla beraber bu seçimin galibi de AK PARTİ dir.Sonuç olarak ülkemizin omurgası da AK PARTİ dir.Seçmenin yarıya yakını partimize oy vermiş ve 12 senedir olduğu gibi halen güvendiğini göstermiştir.

Ülke genelindedaha önce  alınmış olan oy oranının birkaç puan gerisinde tamamlanan bu seçim, doğal olarak Beypazarı’na da yansımıştır.Partimiz bunun mütaalasını kendi içinde yapar ve eksikler  tespit edilerek gereğini yerine getirir.Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

Bilinmesini isterim ki; Belediye Başkanlığını devraldığım günden bu güne kadar kimseye şahsi davranmayıp adaletli olmanın gayreti içinde oldum.Bir çok insan hesap sorulmasını beklerken biz ne belediye içinde ne de sokakta kimseyle hesap görmedik ve herkesi vicdanı ile hesaba bıraktık ve ben böyle yapmaktan da ASLA pişman değilim.

Ancak kimse Tuncer KAPLAN’ı uysal koyun yerine koymasın. Beypazarı’nın ne kadar zor bir yer olduğunu en iyi ben bilirim.Siyasi hayatıma gençlik kollarında başlayıp,İlçe Başkanlığı, meclis üyeliği yapıp bir dönem belediye başkanı adayı olup seçim kaybetmiş ve sonrasında Belediye Başkanı seçilmiş biriyim.

İlçemizde bazı kişilerin toplum mühendisliğine kalkıştıklarını ve menfaatleri doğrultusunda siyasete yön verme içerisinde olduklarının da farkındayım.

İlçemde mevcut olan sosyal barışı baltalamaya çalışan,huzuru bozmak isteyen, karakter erozyonuna uğramış bu kişilerin kullandıkları fitne silahı ya ellerinde patlayacak yada namlu kendilerine doğru dönecektir!

Beni tanıyanlar çok iyi bilirler ki dostluğumda düşmanlığımda yoğun geçer.

SİYASET SİYASETÇİLER TARAFINDAN YAPILMALI,VATANDAŞIMIZIN HUZURUNU BOZACAK FİTNE ODAKLARI DERHAL KENDİNE GELMELİ, HERKES YERİNİ VE HADDİNİ BİLMELİDİR.

Öncelikle, AK PARTİ içinde eskiden ve halen siyaset yapan bazı kendini bilmezlerin bir an önce kendilerine gelmelerini ve kendilerine verilen görevleri layıkıyla yerine getirmenin gayretine girmelerini,beğenmedikleri hususları da meydanlarda değil,partimizin yetkili kurullarında değerlendirmeye açmalarını öneriyorum.

Bunun yanında;

Ülkemizin genel siyasetinde de zaman zaman toplum mühendisleri ortaya çıkmış ve görevleri olmadığı halde iktidarı hizaya getirme çabaları olmuştur.Bunun karşısında ülkemizi yönetenlerin çağrısı ,üniformalı ise üniformasını çıkarması ve bilakis bürokratların istifa edip meydanlara inerek  siyaset yapması yönünde olmuştur.Bu cesareti kendinde bulamayanların  kapalı kapılar ardında fitne üreterek huzur bozmaları ve siyasete yön verme çabaları doğru bir yöntem değildir.

Bende bu fitne odaklarına diyorum ki, derdiniz yönetmek ise çıkın meydana talip olun yok eğer huzur bozmaksa herkes bilsin ki ben buna müsaade etmem.

Son olarak milletimizin iradesi ile yeni dönemde seçilmiş milletvekillerimize hayırlı olsun derken,7 haziran genel seçiminde can pare şekilde çalışarak gecesini gündüzüne katan her kademedeki parti mensubu arkadaşlarıma ve tüm Beypazarı halkına partime gösterdiği teveccühten dolayı şükranlarımı sunuyor,Bugün başlayacak festivalimizin kardeşlik havasında geçmesini temenni ediyorum.

            TUNCER KAPLAN

BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKANI

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika