...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

KARAŞARLILAR KARAKOLUNU GERİ İSTİYOR !

09 Şubat 2016 Tarihinde Yayınlandı 2.725 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»KARAŞARLILAR KARAKOLUNU GERİ İSTİYOR !

Beypazarı’na 30 kilometre, Ankara’ya 130 Kilometre mesafede olan Karaşar Mahallesi sakinleri artan hırsızlık olayları ile baş edemediklerini belirtiyor.

karasarlilar karakolunu geri istiyorKaraşar’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen hırsızlık olayında 6 eve girildiği, evlerden lcd televizyonlar, elektronik eşyalar, kesim motorları gibi eşyaların yanı sıra tereyağ, kavurma, konserve gibi gıdaların bile çalındığı ifade ediliyor.

Beypazarı Karaşar Mahallesi’nde sık sık yaşanan hırsızlık olaylarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Mahalle statüsüne geçtiklerinden bu yana sahipsiz kaldıklarını ifade eden Karaşar halkı, “Ulaşım sıkıntımız büyük, bunun yanı sıra da hırsızlık olayları ile baş edemez hale geldik. Geçtiğimiz günlerde yine dışarda olan vatandaşlarımızın evlerine girildi. Tek geçim kaynağımız hayvancılık ve hayvanlarımız çalınmaya başladı. Bir ineğimiz, danamız çalındığında emeklerimiz heba oluyor. Hırsızlar yakalan sa da biz kaybımızla kalıyoruz. Jandarma karakolumuz varken bu tür olaylara cesaret edilemiyordu. Biz kendimizi güvende hissetmiyoruz. Hemen yanı başımızda Köseler ve Saray Mahalleleri de aynı sıkıntıları yaşıyor” diyor.

Hayvancılıkla uğraşan mahalle halkı ” Önceden hayvanlarımızı rahatça araziye salıyorduk. Başında durmamız bile gerekmiyordu. Ama şimdi başlarından ayrılamıyoruz. Kazancımız sınırlı çoban tutacak durumda değiliz. Karakol gitti perişan olduk. Böyle giderse biz bu işi yürütemeyeceğiz.” diyor.

KAYA GÜNEŞ – İHA

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , ,
Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika