...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Kırımlı Turizmciler Beypazarı’nı Gezdi

28 Ocak 2013 Tarihinde Yayınlandı 346 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Kırımlı Turizmciler Beypazarı’nı Gezdi

Uluslararası Kırım İşadamları Derneği (CIBA) Koordinatörü Vilor Osmanov kırımlı turizmcilerle birlikte Başkan Özalp’i makamında ziyaret etti.

Kırım’ı, eko turizm ve etnik turizmi geliştirme imkânlarını tanıtma Türkiye’nin turizm tecrübelerinden faydalanma amacıyla Türkiye’ye gelen Kırımlı Turizmciler Beypazarı’nı görmeyi ihmal etmedi.

Beypazarı Ticaret Odası’nın konuk ettiği heyet Başkan Özalp’i makamında ziyaret ederek, Başkent’in turizm potansiyeli en yüksek ilçesi Beypazarı’nı da görmek istediklerini belirtip ilçe hakkında çeşitli bilgiler aldılar.

Türkiye’de fuarlara katılan, Kültür Bakanlığı ve Ticaret Odaları yetkilileri ve turizmcilerle çeşitli toplantılar yaptıklarını belirten Uluslar arası Kırım işadamları Derneği Koordinatörü Vilor Osmanov  “Bu tür faaliyetler Kırımlı turizmcilere başka ülkenin turizm sektörü hakkında bilgi sahibi olma ve deneyim elde etme imkânı verdiği için önem taşıyor.” dedi.

BBB_8751 (Small)

BBB_8709 (Small)

BBB_8710 (Small)

BBB_8717 (Small)

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika