...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kırımlı Turizmciler Beypazarı’nı Gezdi

28 Ocak 2013 Tarihinde Yayınlandı 301 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Kırımlı Turizmciler Beypazarı’nı Gezdi

Uluslararası Kırım İşadamları Derneği (CIBA) Koordinatörü Vilor Osmanov kırımlı turizmcilerle birlikte Başkan Özalp’i makamında ziyaret etti.

Kırım’ı, eko turizm ve etnik turizmi geliştirme imkânlarını tanıtma Türkiye’nin turizm tecrübelerinden faydalanma amacıyla Türkiye’ye gelen Kırımlı Turizmciler Beypazarı’nı görmeyi ihmal etmedi.

Beypazarı Ticaret Odası’nın konuk ettiği heyet Başkan Özalp’i makamında ziyaret ederek, Başkent’in turizm potansiyeli en yüksek ilçesi Beypazarı’nı da görmek istediklerini belirtip ilçe hakkında çeşitli bilgiler aldılar.

Türkiye’de fuarlara katılan, Kültür Bakanlığı ve Ticaret Odaları yetkilileri ve turizmcilerle çeşitli toplantılar yaptıklarını belirten Uluslar arası Kırım işadamları Derneği Koordinatörü Vilor Osmanov  “Bu tür faaliyetler Kırımlı turizmcilere başka ülkenin turizm sektörü hakkında bilgi sahibi olma ve deneyim elde etme imkânı verdiği için önem taşıyor.” dedi.

BBB_8751 (Small)

BBB_8709 (Small)

BBB_8710 (Small)

BBB_8717 (Small)

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika