...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

KÖY CAMİLERİNDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

20 Temmuz 2013 Tarihinde Yayınlandı 575 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»KÖY CAMİLERİNDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

chp beypazari ramazan temizligiCumhuriyet Halk Partisi Beypazarı İlçe Başkanlığı köy camilerinin temizlik çalışması uygulamasını bu Ramazan Ayında da devam ettiriyor.
 
Sosyal ve Kültürel alanda ortaya sunduğu çalşmalarla toplumsal hayata katkı sağlayan CHP Beypazarı İlçe Örgütü, gerçekleştirdiği birçok çalışmada insana hizmet prensibini ön planda tutuyor.

Çankaya Bölgesindeki İbadethanelerin temizliğini düzenli olarak sürdüren Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı Cami Temizlik Ekibi CHP Beypazarı İlçe Başkanlığının talebi üzerine bu Ramazan Ayında da Beypazarı’na bağlı Yıldız, Dudaş, Sekli, Kaplan, Sarıağıl ve Bağözü Köylerinde bulunan Camilerin temizliğini yaptı.Temizlik kapsamında; camilerdeki halıların otomatik halı yıkama makinesi ve deterjanlı suyla büyük bir titizlikle temizlendiği gözlemlenmiştir.
 
Temizlik çalışmalarının, önümüzdeki günlerde diğer köylerimizde de sürdürüleceğini belirten CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal “İnsanın girdiği her mekan temiz olmak zorunda olduğu alandır.Secdeye giden alınların yerinin temiz olmasını istedik.Beypazarı’nda örnek olacak bu çalışmayı geçen yıl Ramazan Ayında başlattık.Bu Ramazan Ayında da Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün desteğiyle köy camilerimizin temizlik çalışmasına devam ediyoruz. Bu hassas yaklaşımımızda cami görevlilerimiz, köy sakinlerimiz ve muhtarlarımız tarafından takdirle karşılanmaktadır.Bu güzel ve anlamlı çalışmamıza verdiği destekten dolayı Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık’a , Temizlik İşleri Müdürlüğüne ve Cami Temizlik Ekibine teşekkür ettiğini” belirtti.
 
Cami temizliği yapılan köy sakinleri de “Temizlik olmadan iman olmaz.Çankaya Belediyesi temizlik ekiplerini görünce çok mutlu olduk.Bizler böyle bir hizmete alışık değildik.Camimizin temizliğini kendimiz yapıyorduk.Yapılan bu hizmet harika bir hizmet.Emeği geçenlere ve CHP Beypazarı İlçe Başkanlığına teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika