...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KURBANLIKLAR ELDE KALDI

15 Eylül 2016 Tarihinde Yayınlandı 2.783 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»KURBANLIKLAR ELDE KALDI

kurbanliklar-elde-kaldi-smallBeypazarı’nda Kurban Bayramından yaklaşık 10 gün önce açılan hayvan pazarında satıcıların bir çoğu umduğunu bulamadı.

Bir çok kurbanlık sahibi hayvanlarının yarısından fazlasını satamadan bayramı karşıladı. Satıcıların vatandaşların ekonomik nedenlerle kurbana pek rağbet göstermediğini ifade etti.

Bayram günü yine tezgahlarının başında duran ve ellerindeki hayvanları satmaya çalışan üreticiler büyük bir indirime de gitti. Ortalama 850 ile 900 TL arasında satışa çıkan küçük baş hayvan fiyatı Kurban bayramının ilk gününde 500 TL’ye kadar düştü. Üreticiler ; ” Geçtiğimiz yıl satışlar daha iyiydi ancak bu sene umduğumuzu bulamadık. İlçemizin farklı bölgelerinden gelen satıcılar için iyi bir pazar geçmedi. 9 bin TL olan dana 6 bin TL’ye kadar düştü. Üreticiler olarak elde kalan hayvanları indirime giderek satmaya çalıştık.Kimi arkadaşlar ise fiyatta indirime gitmedi” dediler.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika