...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KÜTAHYA’DA BEYOKLAR RÜZGARI ESTİ

24 Ağustos 2016 Tarihinde Yayınlandı 1.011 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»KÜTAHYA’DA BEYOKLAR RÜZGARI ESTİ

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Kütahya Germiyan Geleneksel Türk Okçuluğu Festivali’ne Beypazarı’ndan 12 kişilik ekiple katılan Beyoklar Okçuluk ve Spor kulübü Derneği yine dereceyle döndü.

beyoklar kutahyaq4 MANSHırkatepeliler Derneği ve Beypazarı Genç Avcılar ve Atıcılar Derneği sponsorluğunda Kütahya’daki yarışmalara katılan Beyoklar, 12-16 yaş Genç Erkekler, Bayanlar ve Büyük erkekler olmak üzere çeşitli kategorilerde yarıştı.

Ulusal olarak düzenlenen yarışmalara çeşitli illerden yaklaşık 300 sporcu katıldı. 12-16 yaş genç erkekler 40 metre sabit puta yarışmasında Hüseyin Eren İldeş 2. olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

Dernek başkanı Mustafa Boran ”Katıldığımız yarışmalardan Beyoklar olarak eli boş dönmemek bizi mutlu etti. Kısıtlı imkanlara rağmen arkadaşlarımızın azmiyle birşeyler yapılmaya çalışıyoruz. Yeteri kadar destek bulabilirsek daha iyi dereceler elde edip, Beypazarının adını daha çok duyurabiliriz” dedi. Ayrıca yarışmaya katılmak için sponsor olan Hırkatepeliler Derneği adına Gündüzalp Ünal ve Beypazarı Genç Avcılar ve Atıcılar Derneği adına Ahmet Yılmaz’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook23Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika