...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1972 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Mansur Yavaş’tan Son Dakika Açıklaması

13 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 1.104 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»Mansur Yavaş’tan Son Dakika Açıklaması

Değerli Dostlarım,

mansur yavas aciklamaSon günlerde siyasi hayatımla ilgili söylentilerin maalesef büyük bir hız kazandığını görmekteyim.  Her gün farklı bir partinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğum yazılıp çizilmeye başlandı.Bununla yetinmeyip Büyükşehir Belediyesi bir kenara ilçe Belediye Başkanlığı için adaylığımın kesinleştiğini bile iddia edenler dahi var.
Bunların ötesinde, MHP tarafından önerilen adaylık teklifliflerini de reddettiğim iddiasını yayarak, başta parti teşkilatımız olmak üzere tüm kamuoyu yanıltılmaya çalışılmaktadır. 
Son olarak, CHP ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için görüştüğüm hatta adaylığımın kesinleştiği yönünde haberler yapılmaktadır. Tamamen şahsımı yıpratmak amacıyla yapıldığı anlaşılan bu yöndeki haberlerin hiçbir gerçeklik payı olmadığını bir kez daha belirtmek istiyorum.
Bu dedikoduları yayanlar ve dedikoduların merkezi bellidir. Bu merkezlerin yürüttüğü kirli siyasete asla alet olmayacağım. Kimsenin siyaset sofrasına meze olmak niyetinde değilim.
Beni siyasette aktif olarak görmek isteyenlerin iyi niyetle düşünülmüş bazı dilek ve temennileri de art niyetli insanlar tarafından çarpıtılarak bazen böyle yanlış bilgilendirmelere neden olmaktadır. Belirtmek isterim ki; şahsımla ilgili bu tür yalan yanlış söylentiler artık kul hakkına girmektedir. 
Siyasi hayatımda alacağım kararları ve tüm gelişmeleri bu siteden sizlerle bizzat paylaşacağım. Bu tür haberlere ise itibar edilmemesi hususunu tüm kamu oyuna saygıyla duyururum… 
 
Mansur Yavaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika