...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

MEHMET FIRIN AYVAŞIK’TA HİZMETE TALİP

14 Ocak 2019 Tarihinde Yayınlandı 1.422 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»MEHMET FIRIN AYVAŞIK’TA HİZMETE TALİP

31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaşırken Beypazarı Ayvaşık Mahallesi’nden emekli posta memuru Mehmet Fırın, mahalle halkının hizmetine talip olduğunu açıkladı.

7000 e yakın seçmeni ile Beypazarı’nın en büyük ikinci mahallesi olan Ayvaşık Mahallesi’nin hızla büyüdüğünü ve beraberinde birçok hizmet ihtiyacı olduğunu belirten Mehmet Fırın, “18 yıldır mahallemizin Oğuzkent mevkiinde ikamet ediyorum. Beypazarı’nı ve mahallemizi seviyorum. Mahallemizin eksikleri var. Yapılırsa halkımızın rahat edeceği hususlar var.

İlçemize 33 yıl hizmet ettim

1960 doğumlu evli ve üç çocuk babasıyım. 33 yıldır ilçemize posta memuru olarak hizmet edip emekli oldum. Halkımızından yetki isteyerek çalışmalarıma başladım. Bu görevin sorumluluğunu biliyor ve yetki almam durumunda canla başla çalışacağımdan, hemşehrilerimizin hiç kuşkusu olmasın.

Kurumların kapılarını aşındırmaya hazırım

Mahallemizin Belediye hizmetlerinden en hızlı ve etkin şekilde faydalanabilmesi için kurumlarımızın kapılarını aşındırmaya ve seçilecek belediye başkanımızla uyum içerisinde çalışmaya hazırım.

PTT Şubesi ve ATM lerin kurulması

Tüm bankacılık hizmetlerini sunan PTT Şubesi açılması için gerekli çalışmaların yapılması ve sonuçlandırılması en hayırlı icraatlarımızdan olacak. Ayrıca banka ATM lerinin kurulması için girişimlerde bulunarak, takipçisi olacağım. Mahallemiz oldukça büyük ve herkesin çarşıya gitme imkanı yok. Hizmet halkın ayağına gelecek. Bunlar sadece halk menfaatine düşündüğümüz projelerimizden birkaçı. Mahallelimizle istişare ederek yapılması gerekenlerin üstünde duracak ve takipçisi olacağız. ” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika