...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Melih Gökçek Beypazarı’nda Büyükşehir Yasasını Anlattı

27 Haziran 2013 Tarihinde Yayınlandı 830 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»Melih Gökçek Beypazarı’nda Büyükşehir Yasasını Anlattı

melih gokcek beypazari (13)Son günlerde yaptığı çıkışlarla gündemde olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Büyükşehir yasasını anlatmak üzere Beypazarı’na geldi.

Önce Nallıhan’a giden Gökçek, Nallıhan’daki toplantı sonrası helikopterle Beypazarı stadyumuna indi. Gökçek Beypazarı stadyumuna inmeden önce bir süprizle karşılaştı.  “Melih Başkan Hoşgeldin” yazısı şeklinde biçilen stadyum çimlerini helikopterden gören Gökçek, çektiği fotoğrafı twitter takipçileriyle paylaşarak “Beypazarı bizi böyle karşıladı” notunu düştü.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp, Kırbaşı Belediye Başkanı Mustafa Atak, Ak Parti İlçe Başkanı Avni Erdoğan, Tuncer Kaplan, Beypazarı Belediye Meclis üyeleri Erdal Diril, Emin Ünlü, Zekeriya Hancıoğlu ve Mesut Ertürk’ün karşıladığı Melih Gökçek Total Düğün Salonu’nda Ak Parti Beypazarı ilçe Başkanlığı’nın aylık düzenlenen danışma meclisi toplantısına katıldı. Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan, Beypazarı Platformu Başkanı Erdal Bozkurt, Beypazarı mahalle ve köy muhtarları ve partililerin katıldığı toplantıda Ak Parti İlçe Başkanı Avni Erdoğan ve Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgiler verdiler.

Son olarak söz alan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Beypazarı’nın tarihinde görmediği bir hizmet aldığını söyleyerek , tek bir sözünün eksik kaldığını belirtti. Gökçek : “Beypazarı tarihinin en büyük hizmetlerini almaya devam ediyor. Beypazarı için verdiğim bir sözüm daha vardı. Çöplük alanının yapımı konusundaki sözümü seçimlere kadar tamamlayacağım. İlçenin 50 yıllık ağır yükünü kaldırmış durumdayız.” ifadelerini kullandı. Büyükşehir yasası ile ilgili olarak en güzel örneğin Kazan olduğunu söyleyen Gökçek , “Büyükşehir’e girmeden bu hizmetleri yaptık girdikten sonra çok daha fazlasını alacaksınız. Bizler iktidar olarak yapamazsak , muhalefet olarak onlar hiç yapamazlar. Muhtarlarımın kalbi rahat olsun. Şimdi 1 geliyorsa o zaman 2-3-4 hizmet gelecek.” dedi. Yaklaşan seçimler öncesinde partililerine seslenen Gökçek ; “Bizler sizlere hizmet veriyoruz. Seçim zamanı geldiğinde de oy istemek hakkımız olsa gerek. Benim elimi güçlü kılmanın yolu iyi oy vermenizdir. Başkan Özalp ile birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.  Başkan Gökçek konuşmasının ardından ilçeden ayrıldı.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika