...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1966 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

MHP BEYPAZARI İLÇE TEŞKİLATI BİLDİRİ YAYINLADI

29 Ağustos 2015 Tarihinde Yayınlandı 1.630 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Son Dakika»MHP BEYPAZARI İLÇE TEŞKİLATI BİLDİRİ YAYINLADI

MHP BEYPAZARI (Small)    Beypazarı Belediyesi’nde geçtiğimiz günlerde bazı çalışanların istekleri dışında geçici İŞKUR hizmet personeline dahil edilmesinin ardından, dün akşam saatlerinde ilçeye yayılan haber şok etkisi yarattı. Sözleşmeli memur, kadrolu işçi ve şirket işçilerinin aralarında bulunduğu 105 personelin işine herhangi bir gerekçe gösterilmeden son verildi. Beypazarı Belediyesi konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Olayın ardından hiç bir kesimin tepki göstermemesi şaşkınlıkla karşılanırken, İlk tepki ise Beypazarı MHP ilçe Teşkilatından geldi. MHP Beypazarı İlçe Başkanlığı’nın basın bildirisi şu şekilde ;

“İlçemizde belediyenin işçi çıkartacacağı ile ilgili söylentiler halkımızı özellikle belediye işçilerini ve partimizi rahatsız etmektedir.MHP olarak belediyeyi yönettiğimiz hiç bir dönemde hakkaniyetsiz davranmadık. 
Özellikle çalışanın hakkına zelal getirmedik.Siyaseten değil ilçesi için çalışan bir belediye halkı kutuplaştırmaz. Kaynaştırır. İşçisini korur. İlçeye yatırımı, işçi alımı yada işçinin işine son verme olarak görmeden sağlıklı projeler geliştirir.

İlçenin sağlıklı bir şekilde yönetilebilmesi belediye başkanı ve ekibinin ilçenin tüm kurumları ile barışık metazoru olmayan bir anlayışla ilçeye yön vermesi ile olacaktır.Aksi halde MHP Beypazarı ilçe teşkilatı olarak tutum ve davranışlarımız belediye yönetimine karşı ön yargılı ve iyiniyet çerçevesinde olmayacaktır. Çünkü yönetimde ilçenin geldiği yer icraatlarla verilen sözlerin birbirinden çok uzak olması noktasındadır. İlçedeki güven sorununun çözümü için parti teşkilatı olarak ne gerekirse onu yapacağız.Yetkililerden gerekli açıklamayı bekliyoruz.Tavrımız buna göre şekillenecektir.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

CresCent
30 Ağustos 2015 - 07:11

En nihayetinde ak parti’den bahsediyoruz hakkaniyet nasıl beklenebilir ki verilen sözlerin tutulmaması gayet normal bir durum şaşıracak bir şey yok.

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika