...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mutlu Torun Beypazarılı Sevenleri İle Buluştu

09 Eylül 2013 Tarihinde Yayınlandı 284 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»Mutlu Torun Beypazarılı Sevenleri İle Buluştu

Beypazarı Güz Etkinlikleri kapsamında Beypazarı Halkevi’nde hemşehrileri ile buluşan ünlü ud sanatçısı ve besteci Mutlu Torun, solistler Pervin ve Osman Ziyagil ile birlikte sahne aldı.

mutlu torun konseri (1)Konsere Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya, Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp ve eşi Hamide Özalp, Emekli Vali Doğan Ünlüsoy,  Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ali Başaran, Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan ve eşi, Kalp Cerrahı Prof. Dr. Cevat Yakut,  Mutlu Torun’un çocukluk arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.

Konserde İncecikten Bir Kar Yağar, Beyaz Giyme Söz Olur, Sabret Gönül, Kırmızı Buğday, Ayva Çiçek açmış, Bir kez gönül kırdın ise gibi eserlerin yanı sıra Taksu Köprüsü, Meşeli ve Kayaların arını gibi Beypazarı Türküleri de seslendirildi. Seslendirilen eserler izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp “Beypazarı’mızdan yetişmiş değerli sanatçılarımızdan Mutlu Torun’u da Beypazarı’ndaki sevenleri ile buluşturmaktan mutluluk duyduk. Bizleri kırmayarak İstanbul’dan gelen sanatçılarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Özalp program sonrası sanatçılara çiçek takdim etti.

Konser sonrası engelliler yararına satışa sunulan Mutlu Torun cdlerinin tamamı satıldı.Mutlu Torun satılan cd leri imzalayarak kendisini dinlemeye gelenlere teşekkür etti.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika