...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Nallıhan’a Ankaragüçlüler Derneği Açıldı

15 Temmuz 2014 Tarihinde Yayınlandı 277 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»Nallıhan’a Ankaragüçlüler Derneği Açıldı

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, olağanüstü genel kurul öncesi yaptığı çıkışla, önemli mesajlar verdi.

25217500Görev süresi içindeki tek düşüncelerinin, kentin kulübünü yaşatmak olduğunu vurgulayan başkan, “Bizim; başkan olmamız, olmamamız, birilerinin yönetici olması, ya da başka bir takımla birleşme ve birleşmeme gibi şartlarımız yok” diye konuştu.

Ankaragücü Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner, Nallıhan Ankaragüçlüler Derneği’nin açılışını yaparken, 3 Ağustos olarak belirlenen olağanüstü genel kurul tarihi öncesinde yaptığı açıklamalarda önemli mesajler verdi.
likte kurdele keserek gerçekleştirdi.

Mehmet Yiğiner, göreve geldikleri günden itibaren kurumsallaşmaya büyük önem verdiklerini, çok büyük ekonomik sıkıntı çekmelerine rağmen, takıma bunu yansıtmama adına hiç eksiklik yaşatmadıklarını belirtip, “Taraftarın heyecanı, Ankaragücü sevgisi ve sorumluluğumuzun bilinciyle, hiçbir geliri olmadan bu takımı şampiyonluğa oynattık. Son yıllarda olmayan bir taraftar desteği gördük. Ankara’ya bir sinerji, bir hareket geldi. Tüm olumsuzluklara rağmen diğer branşlar da dahil binlerce gence spor yapma imkanı sağladık. Ankaragücü’nün yaşaması adına, başta Ankara Büyükşehir Belediyesi olmak üzere destek olunması, Ankaragücü’ne sahip çıkılması şart” diye konuştu.

HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞA HAZIRIZ   

Yiğiner, takımın Süper Lige çıkacağına olan inancının tam olduğunu vurgulayıp, şunları söyledi:
“Ama birileri de şunu bilmeli ki bu kulüp bitsin, kapansın mantığı yanlış bir mantık. Buna müsaade etmeyeceğiz. Bizim derdimiz sadece ve sadece Ankaragücü’nün başarısı ve yaşaması. Bizim başkan olmamız, olmamamız, birilerinin yönetici olması, başka bir takımla birleşmesi ya da birleşmemesi gibi şartlarımız yok. MKE Ankaragücü tarihiyle; imalatı harbiye ruhuyla birlikte birleşirse eğer, biz her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Yeter ki şehrimizin kulübü yaşasın. Kurtuluş savaşında şehit ve gazi vermiş bir kulüp. Ankaragücü’nün manevi bir değeri var. Bizim üzerimize düşen görev Ankaragücü’ne sahip çıkmak. Taraftar bunu fazlasıyla yerine getiriyor.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika