...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Nallıhan’a Modern Ticaret Merkezi

06 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 443 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Nallıhan’a Modern Ticaret Merkezi

Nallihan is ve ticaret merkezi (3)Nallıhan Belediye Başkanı A.Adnan Okur “Nallıhan’ın en büyük projesi”  dediği iş ve ticaret merkezi için çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Yeni İş ve Ticaret Merkezi Nallıhan için sadece iş merkezi değil bir yaşam merkezi olacak. İçerisinde düğün salonu, çok amaçlı konferans ve sergi salonu ,kafeterya ve dükkanlar bulunacak.

04 şubat belediye meclis toplantısında gündeme alınamayan, Mart ayında yapılacak toplantıda Belediye Başkanına ve encümene yetki verildiğinde çalışmalara başlanacak olan İhale, kat karşılığı yapılacağından Belediye bütçesinden para çıkmayacak.

İş merkezi toplam 4800 m² lik bir alanda olacak.İçerisinde sosyal ve kültürel alanlar ve Nallıhan’ın ihtiyacı olan şık bir 1000 kişilik düğün salonu, 500 kişilik konferans salonu ve meclis toplantı salonu olacak.

Belediye düğün salonunun olduğu yere yaplacak olan iş merkezi belediye sosyal ve kültürel faaliyet alanlarının tümü 1600 m² olacak ve belediyenin kullanımına verilecek. Düğün salonu 800 m² lik alanda olacak.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika