...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Nargilenin Hası Bebek’te İçilir

26 Haziran 2018 Tarihinde Yayınlandı 296 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Nargilenin Hası Bebek’te İçilir

Hiç kuşkusuz nargile, bir tarihimizin en önemli parçaları arasında yer alıyorduk. Tabii ki nargilenin tarihi oldukça köklü olduğu gibi, çıkışının da Hindistan olduğunu ilk olarak belirtelim. Tütün yaprakları, özellikle mistik bir olay olması nedeni ile evlerde eskiden kullanılan bir araçtır. Tütsünün de buradan geldiğini ilk olarak belirtelim. Günümüzde nargile, en fazla doğu ülkelerinde kullanılıyor olmasından dolayı, Avrupa ülkelerinden de bir çok kişinin, nargileye gıpta ettiğini ve bugün kullanmış oldukları çeşitli aletlerin de nargileye karşı üretildiğini de söyleyebiliriz. Örneğin elektronik sigaralar, sadece dumanı ile keyif vermek amacı ile bu konsepte satılmaktadır. Çünkü duman insanlara keyif verdiği için, nargilenin de buna göre muhabbet amaçlı zamanlarda tüketildiğini söyleyebiliriz.

Nargile Nasıl ve Nerede İçilir ?

Öncelikli olarak belirtelim ki, nargilenin tarihi de ve bugünkü içiliş amacı da, güzel sohbetlerin olmasıdır. Yani nargile, normal tütünler gibi ihtiyaç için değil, tam anlamı ile güzel muhabbetler ve sohbetler esnasında tüketilir. Osmanlı döneminde hemen hemen her kahvede bulunan, günümüzde ise cafelerin özel bahçelerinde tüketilen nargile, özellikle İstanbul Bebek’te oldukça güzel mekanlarda servis ediliyor. Bunu en iyi şekilde sağlayan www.bebeknargile.com sayesinde, istediğiniz gibi arkadaşlarınız ile güzel bir gün geçirebilecek ve tabii ki bunu nargile ile taçlandırmış olacaksınız.

En Keyifli Mekanlar

Eskiden sadece ıslak tütünün kuruması ile oluşan duman ve keyif, artık farklı aromalar ile de servis edilmeye başlanmış durumda. Kendi zevklerinize göre seçeceğiniz aromalar ile içimini de ayarlamış olacaksınız. Yani sert içim, orta içim ve yumuşak içim için, farklı aromaları da tercih edebilirsiniz. Böylelikle sizlerde en güzel şekilde sohbetinizi ve muhabbetinizi yapmış olacak ve tarihin en özel muhabbet aracını sizlerde kullanmış olacaksınız. Eskiden sadece hindistan cevizinin kabuğu ile yapılan ve içerisine atılan tütünün yanması ve kamış yardımı ile tüketilen nargile, günümüzde daha modern görünümü ile içenlere her anlamda zevk veriyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika