...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Nevin Gökçek Beypazarı’nda Mağdur Ailelere Yardımlarını Sürdürüyor

15 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 826 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»Nevin Gökçek Beypazarı’nda Mağdur Ailelere Yardımlarını Sürdürüyor

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Beypazarı’nda yaşayan ve geçim sıkıntısı çeken ailelere yardım etmeye devam ediyor.

BBB_2464 (Small)Bu kapsamda ilçemize gelen Nevin Gökçek  gece geç saatlere kadar Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı yetkilileri, Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, Belediye Meclis Üyesi Vildan Çalışkan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Ayla Yurdakul ve Ak Parti Yönetim Kurulu üyesi  Semra Varlık ile birlikte Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Biriminin tespit ettiği mağdur ailelerin evlerini ziyaret etti.

Aynı zamanda Her Cumartesi Saat 19:00 da Beyaz Tv’de yayınlanan Uzat Elini isimli programın çekimlerinin de yapıldığı ev ziyaretlerinde hüzünlü anlar yaşandı. Daha önce Beypazarı Belediyesi’nce tespit edilerek bir takım ihtiyaçları karşılanan mağdur ailelerin sorunları dinlenerek, önemli ihtiyaçları tespit edildi.

14 Mart Perşembe günü ilçemize bu kez ihtiyaç olarak tespit edilen çeşitli eşyaları getirmek üzere gelen Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı yetkilileri  kanepe, çamaşır makinası, elektrikli süpürge, buzdolabı, televizyon ve yatağa bağlı yaşayan bir hasta için de Jeneratör gibi eşyaları teslim ettiler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, “Beypazarı Belediyesi olarak ilçemizde çok sayıda engelli, yardıma ve bakıma muhtaç ailenin tespitini yaparak kayıt altına aldık. Belediyemizin imkanlarıyla olsun, hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle olsun birçok engelli ve mağdur aileye yardım eli uzattık. Bu çalışmalarımıza Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek’te destek verdi. Kendileri vakıf olarak mağdur durumdaki ailelere gıda, eşya ve maddi yardımlarda bulundular. Teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika