...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

NKV Anadolu Lisesi Diksiyon ve Hitabet Dersine TRT Desteği

09 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 523 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»NKV Anadolu Lisesi Diksiyon ve Hitabet Dersine TRT Desteği

anadolu lisesi trt (1)NKV Anadolu Lisesi;  Türkçenin doğru, düzgün ve güzel kullanılmasını sağlamak, diksiyon kurallarını öğretmek amacıyla “Diksiyon ve Hitabet” dersini seçen öğrencilere yönelik bir etkinlik düzenledi.

TRT’de çeyrek asrı geride bırakan Gülden Özel ve Rıza Okur dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi. Türkçeyi ehil insanlardan dinleyerek öğrenmenin ve kaliteli eserleri okumanın önemini vurgulayan Özel ve Okur ilk defa böyle bir davet aldıklarını ve Beypazarı’nda bulunmaktan NKV öğrencileri ile birlikte olmaktan çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Öğrencilerin Türkçe konusunda gösterdiği titizliği takdir eden spikerler,gençliğin bilinçli tavrından oldukça etkilendiklerini ifade etti.Okulun bu faaliyetinden memnun olan öğrenciler,okul idaresinden bu tür etkinliklerin artırılmasını istedi.

NKV Anadolu Lisesi  bahar dönemi Bolu İzzet Baysal  Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zeki Gürel, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr.Çınar ÖZEN, EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı hocası Sait Eğrilmez’den sonra TRT spikerlerini öğrencileriyle buluşturarak sosyal ve kültürel faaliyetlerde ilçemizin lokomotifi olmaya devam ediyor

anadolu lisesi trt

anadolu lisesi trt (2)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika