...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

NKV ANADOLU LİSESİ ‘EN’ ÖĞRENCİLERİ BEKLİYOR

15 Temmuz 2017 Tarihinde Yayınlandı 1.296 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»NKV ANADOLU LİSESİ ‘EN’ ÖĞRENCİLERİ BEKLİYOR

İlçemizin seçkin okulu Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi, önümüzdeki öğretim yılı için, “en öğrencilere” kapılarını açıyor. İlçenin ve bölgenin isim yapmış gözde ve marka okulu kısa adıyla NKV, TEOG sonrası çoğu veli ve öğrencinin hayali ve arzusu…

TEOG puanlarının açıklanmasının ardından, 14-24 Temmuz 2017 tarihleri arası tercihler yapılacak. Alınan bilgiye göre, İlçemiz ortaokulu ve çevre okullardan okula, tercih konusunda veli ve öğrencilerden yoğun talep var.

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesine, önümüzdeki öğretim yılı için 4 şubelik 9. sınıflara 136 öğrenci kontenjanı ayrıldı.

Doğru Tercih Doğru Gelecek!

Bilindiği üzere NKV, Anadolu türünde Ankara İli ortalamaları üzerinde… ÖSYS’de % 80’e yaklaşan ülkemizin seçkin üniversitelerine yerleşen öğrencileriyle en çok tercih edilen Anadolu Lisesi…

NKV, öğrencilerin motivasyonunu artırmak, onları daha da başarılı kılmak için, TEOG’da ilk 5 öğrenciye 4 yıl boyunca her ay burs veriyor. Özellikle 9. sınıflar, seviyeleri denk seçkin öğrencilerden oluşuyor.

NKV, deneyimli ve başarılı öğretmenleriyle “en öğrencileri” bekliyor.

“En İyiler”, NKV’de buluşuyor!

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika