...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

NKV Anadolu Lisesi’nde Edebiyat Sokağı Açıldı

27 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 431 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»NKV Anadolu Lisesi’nde Edebiyat Sokağı Açıldı

nkv anadolu lisesi edebiyat sokagiBeypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi Edebiyat öğretmenleri ve öğrencilerinin birlikte hazırladıkları Edebiyat Sokağı açıldı.

25.04.2013 Perşembe günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Temur, diğer kurum, okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla açılan sokak ilgi gördü.

Sokak görüntüsü verilerek dolaşılan Edebiyat Sokağı’nda İslamiyet Öncesi, Halk, Divan, Tasavvuf, Tanzimat, Servet-i Fünun, Fecr-i Ati, Milli Edebiyat, Cumhuriyet, Batı ve Türkiye dışındaki Türk Edebiyatları, yazar ve şairler ile eserleri, fotoğraflarla ve görsel sunularla tanıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Temur, bu tür etkinliklerin önemine değindi, okulun Edebiyat öğretmenlerini, okul müdürü ve yöneticilerini, öğrencilerini kutladı.

Açılışı yapılan Edebiyat Sokağı, Mayıs ayı sonuna kadar okuldaki yerinde dolaşılmaya devam edilecek. İlçemizin diğer okulların öğrencileri de Türkçe-Edebiyat öğretmenleri rehberliğinde sokağı gezebilecekler.

 

 

 

 

nkv anadolu lisesi edebiyat sokagi (3)

nkv anadolu lisesi edebiyat sokagi (2),

nkv anadolu lisesi edebiyat sokagi (1)

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika